scrisori primite de la Ministerul justitiei! - Forum Cetăţenie
Duminică, 04-Dec-2016, 7:01 AM
Bine ai venit Oaspete |

scrisori primite de la Ministerul justitiei! - Forum Cetăţenie

[ Mesaje Noi · Membri · Reguli · Caută · RSS ]
Pagina 1 din 11
Moderatorul forumului: tanassy 
Forum Cetăţenie » Cetatenie » Ura! am obtinut cetăţenia » scrisori primite de la Ministerul justitiei!
scrisori primite de la Ministerul justitiei!
edmondDate: Luni, 30-Mai-2011, 8:27 AM | Message # 1
Începator
Grupă: User
Reputaţie: 0
Statut: Offline
salut ar putea cineva sa-mi spuna cit timp se afla dosarul in comisie,eu am primit scrisoare de la ministerul de justitie cum ca dosarul meu intra luna asta pe data de 14 in comisie!
multumesc anticipat!

elena_soavaDate: Vineri, 03-Iun-2011, 10:23 AM | Message # 2
Începator
Reputaţie: 1
depinde de ce se afla in dosar: poate sta in comisie si un an.
am dosare depuse in 2009 si inca e a comisie, are al 4-lea termen la comisie luna aceasta.
depinde de noroc si de actele din dosar.

edmondDate: Joi, 09-Iun-2011, 7:41 AM | Message # 3
Începator
da eu credeam ca de acum sunt cu juramintul in mina! de-ar da domnul sa dureze cit mai putin! angry

elenaameliaDate: Sâmbată, 20-Aug-2016, 3:43 PM | Message # 4
Începator
spunetimi va rog da cum sa primesc si eu scrisoare de la ministerul justitiei sa aflu la ce etapa este dosarul..ms

fuseukrDate: Duminică, 21-Aug-2016, 11:01 AM | Message # 5
Lieutenant general
Grupă: Verificat
Reputaţie: 6
elenaamelia, Buna ziua avet 2 posibilitati de a primi raspuns dela   anc  ..prin posta  recomandata sau prin mail .. procedura este aceias si prin posta si prin  mail MODEL de scrisore  gasit aic http://cetatenie-primesc.eu/modele-acte-redobandire/  ..trebuie sa o coplectai la mana sau la calculator de preferinta  o imprimati o semnati  puneti data  in care vreti sa o  trimiteti si   faceti o poza daca  aveti depe ce  de nu trebuie sa mergeti la posta sau undeva unde are scaner sava  scaneze   faceti poza o bagati in caluclator  +   poza la  tiketul cu numarul de dosar +  poza la pasaport sau  buleti si act de nasetere daca ie cazu da si fara iel  puteti trimite ..pe mail trimiteti intre orile  8.30panna  9.30  pe mailu  cetatenie@just.ro  ..iar prin posta  aceie acte trebuie  dor intrun plic si trimise la adresa  Adresă:Str. Smârdan, nr. 3, sector 3, Bucureşti, cod postal 030071...succes

Mesaj editat de fuseukr - Duminică, 21-Aug-2016, 11:01 AM

Forum Cetăţenie » Cetatenie » Ura! am obtinut cetăţenia » scrisori primite de la Ministerul justitiei!
Pagina 1 din 11
Căutare: