Dosare depuse in 2015 - Pagina 31 - Forum Cetăţenie
Sâmbată, 10-Dec-2016, 1:42 PM
Bine ai venit Oaspete |

Dosare depuse in 2015 - Pagina 31 - Forum Cetăţenie

[ Mesaje Noi · Membri · Reguli · Caută · RSS ]
Pagina 31 din 78«1229303132337778»
Moderatorul forumului: tanassy 
Forum Cetăţenie » Cetatenie » Dosare nerezolvate?! » Dosare depuse in 2015
Dosare depuse in 2015
LudmyDate: Miercuri, 20-Apr-2016, 7:04 PM | Message # 1501
Începator
Grupă: User
Reputaţie: 0
Statut: Offline
mda '''am inseamnaca 11 luni abia

fuseukrDate: Miercuri, 20-Apr-2016, 7:11 PM | Message # 1502
Lieutenant general
Grupă: Verificat
Reputaţie: 6
Dumitrel, maine avem o zii grea   Ludmy, unde ai depus si cand si ce numar ai

LudmyDate: Miercuri, 20-Apr-2016, 8:37 PM | Message # 1503
Începator
la chisinau in februarie 2015 si am nr la dosar 2833*

fuseukrDate: Miercuri, 20-Apr-2016, 8:55 PM | Message # 1504
Lieutenant general
Ludmy, orcum ie bun decat nimic  degraba osa apari si tu  cred  pela sfarsitului mai   depind e cum scot  ordine  aca  pote si mai repede principal  sa te uit  pe stadie dosarului fie care joie sa nuit   daie alt  termen de comise  ca  foarte mari termene dau   astia dela     anc   minim 4 lun  dau am vazut  ca dadeau si 9 lun bataie de joc  chiar  in 9  luni asteapta iei    5  harti  prost sa fii doar ca nu au cief de lucru si cum sunt mmulti  atuci  te arunca deoparte si sa nui bat la cap it dau un termen monstru

LudmyDate: Miercuri, 20-Apr-2016, 9:30 PM | Message # 1505
Începator
CREDCA O SA FIE TOT BINE

fuseukrDate: Miercuri, 20-Apr-2016, 9:42 PM | Message # 1506
Lieutenant general
Ludmy, nustiu ce sa mai cred cand  vad  la cata lume  lisa  scimba termenu

Adăugat (20-Apr-2016, 9:42 PM)
---------------------------------------------
Doamne Dumnezeule, Maica Domnului, Pururea Fecioară şi Făcătoare de Minuni, miluieşte-ne pe noi toţi, şi pe minen si sotia  păcătosi, robii lui Dumnezeu, Denys mariia  , şi mă rog Ţie, Doamne, ajută-mă să fie aprobată pozitiv de către Comisia Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie, cererea mea privind redobîndirea cetăţeniei române. Amin. 

Aşa să ne ajute Dumnezeu. sa iesim toti  in ordin

Alex95Date: Miercuri, 20-Apr-2016, 9:56 PM | Message # 1507
Lieutenant colonel
Reputaţie: 2
Doamne ajuta dry

DumitrelDate: Joi, 21-Apr-2016, 6:10 AM | Message # 1508
Lieutenant general
Reputaţie: 4
Doamne Dumnezeule, Maica Domnului, Pururea Fecioară şi Făcătoare de Minuni, miluieşte-ne pe noi toţi, şi pe mine păcătosul, robul lui Dumnezeu, Dumitru, şi mă rog Ţie, Doamne, ajută-mă să fie aprobată pozitiv de către Comisia Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie, cererea mea privind redobîndirea cetăţeniei române. Amin. 

Aşa să ne ajute Dumnezeu.

Adăugat (21-Apr-2016, 6:10 AM)
Doamne Dumnezeule, Maica Domnului, Pururea Fecioară şi Făcătoare de Minuni, miluieşte-ne pe noi toţi, păcătoşii, robii lui Dumnezeu, Maria, Denys, Alex, Ludmila şi Dumitru, şi ne rugăm Ţie, Doamne, ajută-ne să fie aprobate pozitiv de către Comisia Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie, cererile noastre privind redobîndirea cetăţeniei române. Amin. 

Mesaj editat de Dumitrel - Joi, 21-Apr-2016, 6:17 AM

fuseukrDate: Joi, 21-Apr-2016, 6:17 AM | Message # 1509
Lieutenant general
salutare la toata lume  Dumitrel, frate  speram sa trecem si azi de ziua ceie grea   wacko

fuseukrDate: Joi, 21-Apr-2016, 6:27 AM | Message # 1510
Lieutenant general
wacko doamne  ajuta

Mesaj editat de fuseukr - Joi, 21-Apr-2016, 6:39 AM

DumitrelDate: Joi, 21-Apr-2016, 6:35 AM | Message # 1511
Lieutenant general
fuseukr, lucrez... armonizam legislatia alimentara nationala la cea a Uniunii Europene...

Mesaj editat de Dumitrel - Joi, 21-Apr-2016, 6:38 AM

fuseukrDate: Joi, 21-Apr-2016, 6:39 AM | Message # 1512
Lieutenant general
Dumitrel, ce faci   speram  ca trecem si azi peste ziua asta  grea  + pote    azi baga  si ceva  ordine  si azi si maine  bine ar fii domne ajuta pe noi si pe cei dela anc   sa iesim cu toti  in ordin dumintru io dor in  joi pot  sa vad cei cu dosaru  meu ca  atuci vad   so scimbat ceva sau lo  SOLUȚIE  sau o stimbat termenu alt fel io nu vad  sper ca tot  osa fie bine

DumitrelDate: Joi, 21-Apr-2016, 6:40 AM | Message # 1513
Lieutenant general
fuseukr, rabdare frate...

Adăugat (21-Apr-2016, 6:40 AM)
Doamne Dumnezeule, Maica Domnului, Pururea Fecioară şi Făcătoare de Minuni, miluieşte-ne pe noi toţi, păcătoşii, robii lui Dumnezeu, Maria, Denys, Alex, Ludmila şi Dumitru, şi ne rugăm Ţie, Doamne, ajută-ne să fie aprobate pozitiv de către Comisia Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie, cererile noastre privind redobîndirea cetăţeniei române. Amin. 

-----------------------------------------------------------------

Doamne Dumnezeule, Maica Domnului, Pururea Fecioară şi Făcătoare de Minuni, miluieşte-ne pe noi toţi, şi pe mine păcătosul, robul lui Dumnezeu, Dumitru, şi mă rog Ţie, Doamne, ajută-mă să fie aprobată pozitiv de către Comisia Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie, cererea mea privind redobîndirea cetăţeniei române. Amin. 

Mesaj editat de Dumitrel - Joi, 21-Apr-2016, 6:41 AM

fuseukrDate: Joi, 21-Apr-2016, 6:42 AM | Message # 1514
Lieutenant general
Dumitrel, speram   ca osa  fie bine  hai ca  te las ma duc la servic  + am vazut ca maine au comise in stadie dosarului pe data 22 si o trecut de  tine sunt la 33 de mii sar putea  degraba  sate  bucuri  forte tare   smile domne ajuta intro zi buna    ne vedem mai incolo

Mesaj editat de fuseukr - Joi, 21-Apr-2016, 6:42 AM

DumitrelDate: Joi, 21-Apr-2016, 6:45 AM | Message # 1515
Lieutenant general
fuseukr, spor la munca... 

Alex95Date: Joi, 21-Apr-2016, 7:40 AM | Message # 1516
Lieutenant colonel
tongue tongue ☺️Se apropie de nr meuuu

fuseukrDate: Joi, 21-Apr-2016, 7:45 AM | Message # 1517
Lieutenant general
ce parere aveti   osa scota azi ceva sau maine doar  azi ieste  ziua grea  de scimbat termenele Alex95,  ce ai invedere?

mirela230782Date: Joi, 21-Apr-2016, 8:45 AM | Message # 1518
Sergent
Reputaţie: -1
Spunetimi va rog saptamina trecuta a iesit cumnatul meu in ordin poate deja sa se programeze la ambasada pt juramint sau aa astepte scrisoarea

Adăugat (21-Apr-2016, 8:45 AM)
El nu prea stie ce sa faca poate ma puteti ajuta cu un sfat va rog frumos .....dar cu foaia cu numele lui din ordin nu poate sa se programeze nu stiti????

DumitrelDate: Joi, 21-Apr-2016, 8:48 AM | Message # 1519
Lieutenant general
mirela230782, las' sa sune mai intai la 022855002 si sa afle pana la ce ordin se programeaza la juramant ... si totodata sa astepte si scrisaorea ... ea tre' sa ajunga in 10-14 zile de la data iesirii in ordin ... doamne ajuta!

Adăugat (21-Apr-2016, 8:48 AM)
mirela230782, scrisoarea oricum trebuie si ea sa o ai la maina ... uneori nu intreaba de ea .... suficient fiind doar foaia imprimata cu nr. ordinului ... iar uneori cer si scrisoarea ... deaceea, mai bine sa ai si scrisoarea la tine ...

fuseukrDate: Joi, 21-Apr-2016, 9:27 AM | Message # 1520
Lieutenant general
Dumitrel, asteptam dupa amiazata domne ajuta ce crezi ca osa fie ceva ordine azi

DumitrelDate: Joi, 21-Apr-2016, 9:35 AM | Message # 1521
Lieutenant general
fuseukr, nu stiu fratica, cel mai probail ca nu... ANC-ul deja s-a reconfigurat procedura de lucru... "STADIU DOSAR" - joia, "ORDINE" - vinerea sau in urmatoarea zi de luni cu data de vineri... dar tragem nadejde ca vor fi... speram la mai bine... IMPORTANT SA NU NE DEA UN NOU TERMEN... Doamne ajuta!

Mesaj editat de Dumitrel - Joi, 21-Apr-2016, 9:35 AM

georgiDate: Joi, 21-Apr-2016, 10:40 AM | Message # 1522
Lieutenant colonel
Reputaţie: 1
lume, ce se intimpla cu stadiul dosarului in site??????? eu nu-s, nui numarul meu la dosar

Adăugat (21-Apr-2016, 10:40 AM)
sorry, m-am incurcat ma uitam la art. 10 (mai nu mea crapat inima de frica)))

DumitrelDate: Joi, 21-Apr-2016, 11:06 AM | Message # 1523
Lieutenant general
Doamne Dumnezeule, Maica Domnului, Pururea Fecioară şi Făcătoare de Minuni, miluieşte-ne pe noi toţi, păcătoşii, robii lui Dumnezeu, Maria, Denys, Alex, Ludmila, George şi Dumitru, şi ne rugăm Ţie, Doamne, ajută-ne să fie aprobate pozitiv de către Comisia Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie, cererile noastre privind redobîndirea cetăţeniei române. Amin. 

Alex95Date: Joi, 21-Apr-2016, 11:06 AM | Message # 1524
Lieutenant colonel
smile offf ....eu singur mam sperieat

DumitrelDate: Joi, 21-Apr-2016, 11:08 AM | Message # 1525
Lieutenant general
fuseukr, mai in scurt ... nu ma laud dar veau sa va zic ca acum ... la pauza de masa am fost la biserica si am pus cateva lumanari pentru sanatate ... si m-am rugat pentru reusita noastra a tuturor ... doamne ajuta!

fuseukrDate: Joi, 21-Apr-2016, 11:50 AM | Message # 1526
Lieutenant general
fratilor  no ramas mult pana la   fac mesajurul  la stadie dosarului  doamne ajutane sa nu fim scimbati Dumitrel  osa te ajute dumnezeu dece  faci numai bine

Adăugat (21-Apr-2016, 11:50 AM)
Alex95,  tu ce numar ai si  cat ai dela depunere si unde ai depus

Mesaj editat de fuseukr - Joi, 21-Apr-2016, 11:48 AM

fuseukrDate: Joi, 21-Apr-2016, 11:52 AM | Message # 1527
Lieutenant general
Dumitrel,  tot  a fii bine cred   nu ne panicam

georgiDate: Joi, 21-Apr-2016, 12:44 PM | Message # 1528
Lieutenant colonel
nu stiu de ce dar am impresia ca cineva din noi azi sau cel tirziu miine o sa iasa in ordin

fuseukrDate: Joi, 21-Apr-2016, 2:53 PM | Message # 1529
Lieutenant general
fratilor   nu  intaleg dece  azi nu o scimbat  stadie dosarului   ie cam  suspect normal  pe asta  vreme  joia  scimbau  sau pote  pana la 5  misa  pare ceva  nu normal  fie care joie  scimba si azi nu  normal  tre sa fac mesajur ca sa  baje  ordinurile  de  vineri pe sit   +   pote  scot  ca am vazut programu de lucru  Program de lucru cu publicul:
  • în zilele de luni și miercuri, între orele 08.30 –12.00 și 12.30-16.30, pentru petenți;
  • în zilele de marți şi vineri, între orele 08.30 –12.00 și 12.30-16.30, pentru avocați;
  • în ziua de joi, între orele 08.30 –12.00 și 12.30-18.30, pentru petenți și avocați.

Program de lucru pentru depunere şi înregistrare dosare:
  • în zilele de luni, miercuri şi joi, între orele 08.30 – 16.30;

Program de lucru cu publicul Birouri teritoriale:
  • luni – joi, între orele 08.30-16.30;
  • vineri, între orele 08.30-13.30.

Adăugat (21-Apr-2016, 2:53 PM)
bai fratilor  chiar  bizar  nic o scimbare nic un ordin  sper sa nu inceapa sa diminuiasca  viteza  de lucru  anc   de fac asta   bataie  de joc    sad ma dispera  anc  cu   stilu lor de lucru

Mesaj editat de fuseukr - Joi, 21-Apr-2016, 2:51 PM

DumitrelDate: Joi, 21-Apr-2016, 2:56 PM | Message # 1530
Lieutenant general
Doamne Dumnezeule, Maica Domnului, Pururea Fecioară şi Făcătoare de Minuni, miluieşte-ne pe noi toţi, păcătoşii, robii lui Dumnezeu, Maria, Denys, Alex, Ludmila, George şi Dumitru, şi ne rugăm Ţie, Doamne, ajută-ne să fie aprobate pozitiv de către Comisia Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie, cererile noastre privind redobîndirea cetăţeniei române. Amin. 

fuseukrDate: Joi, 21-Apr-2016, 4:00 PM | Message # 1531
Lieutenant general
POTE  CINEVA SAM EXPLICE SI MIE DE CE  NU O  Actualizat la  stadie dosarului nu intaleg  nimic acum normal  toata joia  faceau regulat  so intamplat ceva  sau   reveni la  2015  un lucru de  2 bani  ma dispera   astia dela anc   cineva  are  idei ce pote sa fie ??

georgiDate: Joi, 21-Apr-2016, 4:16 PM | Message # 1532
Lieutenant colonel
miine se va schimba, a mai fost asa caz cind vineri s-a renoit, rabdare multa la toti

Adăugat (21-Apr-2016, 4:16 PM)
cstati fuseukr, noi ucrainenii din anul asta a sa putem calatori fara vize prin europa

ExtremistDate: Joi, 21-Apr-2016, 5:09 PM | Message # 1533
Începator
Ludmy buna!
Zimi te rog si mie pe ce data anume ai depus dosaru, eu am depus pe 26 febr.2015 si nu`mi stiu nr la dosar, la email nu m-ai raspuns, scrisoare recomandata nu am timp sa le scriu, si cum ti-ai aflat tu nr la dosar?

fuseukrDate: Joi, 21-Apr-2016, 6:39 PM | Message # 1534
Lieutenant general
Extremist, tu nu ai numar de dosar unde ai depus  si cand

ExtremistDate: Joi, 21-Apr-2016, 6:49 PM | Message # 1535
Începator
nu, eu am depus la Chisinau

fuseukrDate: Joi, 21-Apr-2016, 6:54 PM | Message # 1536
Lieutenant general
Extremist, cand ai depus si nu stii ce numar ai  nu teai intresat

ExtremistDate: Joi, 21-Apr-2016, 7:04 PM | Message # 1537
Începator
Am scris de citeva ori email la cei de la ANC shi nici un raspuns nu am primit , de mai diferite mail`uri chiar trimiteam ... inca n-am incercat sa trimit scrisoare recomandata , de aia shi intreb de Ludmy , vad ca shi ea cam pe atunci a depus shi tot la Chisinau...cred ca shi eu sunt pe aproape

fuseukrDate: Joi, 21-Apr-2016, 7:35 PM | Message # 1538
Lieutenant general
Extremist,   nare  ros  sa le scrii mail   ca nu raspund  dar cum de nu ai numar

ExtremistDate: Vineri, 22-Apr-2016, 0:35 AM | Message # 1539
Începator
eu numar trebuie sa am , dar nu`l shtiu p-u cam depus aici la chisinau , dar aici nu dau numere la dosar

DumitrelDate: Vineri, 22-Apr-2016, 5:59 AM | Message # 1540
Lieutenant general

FyodorDate: Vineri, 22-Apr-2016, 6:31 AM | Message # 1541
Major
Salut tuturor. Azi am comisie fraților,de mult aștept ziua asta. Sper sa fie cu succes ziua de azi si sa fie si câteva ordine. Succes tuturor !

DumitrelDate: Vineri, 22-Apr-2016, 9:27 AM | Message # 1542
Lieutenant general
Fyodor, doamne ajuta...

Adăugat (22-Apr-2016, 9:27 AM)
A fost reinoit "STADIU DOSAR" cu data de 21.04.2016

http://cetatenie.just.ro/images/Redobandire_art._11_-_2015.pdf

Adăugat (22-Apr-2016, 9:27 AM)

georgiDate: Vineri, 22-Apr-2016, 9:45 AM | Message # 1543
Lieutenant colonel
la mine nu s-a schimbat pina ce nimic...
data inregistr. dos. 12.08.2014 comisie 24.03.2016

DumitrelDate: Vineri, 22-Apr-2016, 9:49 AM | Message # 1544
Lieutenant general
georgi, nici la mine nu s-a schimbat nimic...

data inregistrarii dosarului 28.05.2015 comisie 08.04.2016

Adăugat (22-Apr-2016, 9:49 AM)

Mesaj editat de Dumitrel - Vineri, 22-Apr-2016, 9:48 AM

LudmyDate: Vineri, 22-Apr-2016, 10:51 AM | Message # 1545
Începator
Extremist, eu am depus pe 10 februarie..da nr dosarului am trimis scrissoare anu trecut si mi lau trimis

georgiDate: Vineri, 22-Apr-2016, 10:52 AM | Message # 1546
Lieutenant colonel
dumitru, pe linga dosarul tau lumea a iesit?

DumitrelDate: Vineri, 22-Apr-2016, 10:58 AM | Message # 1547
Lieutenant general
georgi, inca nu...

Adăugat (22-Apr-2016, 10:57 AM)

Adăugat (22-Apr-2016, 10:58 AM)
Ludmy, la tine cand e comisia? sau a fost deja?

georgiDate: Vineri, 22-Apr-2016, 11:04 AM | Message # 1548
Lieutenant colonel
ai vrio 70% sanse in 2-3 saptamini sa iesi , asa vad eu in stadiu dosarului good

Adăugat (22-Apr-2016, 11:04 AM)
dumitru

DumitrelDate: Vineri, 22-Apr-2016, 11:20 AM | Message # 1549
Lieutenant general
georgi, de unde stii ca am sa ies in vre-o 2-3 saptamini?

georgiDate: Vineri, 22-Apr-2016, 11:31 AM | Message # 1550
Lieutenant colonel
ultimul ordin care a fost inregistrat pe 24.04 . au iesit vrio 70% , inseamna ca tu ai sanse in 2-3 saptamini sa iesi , caroce, dupa pastele blajinilor gateste bani pentru certificat de nastere wine

Forum Cetăţenie » Cetatenie » Dosare nerezolvate?! » Dosare depuse in 2015
Pagina 31 din 78«1229303132337778»
Căutare: