Dosare depuse in 2015 - Pagina 60 - Forum Cetăţenie
Sâmbată, 10-Dec-2016, 1:47 PM
Bine ai venit Oaspete |

Dosare depuse in 2015 - Pagina 60 - Forum Cetăţenie

[ Mesaje Noi · Membri · Reguli · Caută · RSS ]
Pagina 60 din 78«1258596061627778»
Moderatorul forumului: tanassy 
Forum Cetăţenie » Cetatenie » Dosare nerezolvate?! » Dosare depuse in 2015
Dosare depuse in 2015
georgiDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 3:27 PM | Message # 2951
Lieutenant colonel
Grupă: Verificat
Reputaţie: 1
Statut: Offline
Norok! ashteptam ziua de miine, 99,9% ca eu voi fi in ordin daca nu numai intru pe sait, am sa ashtept scrisoare acasa ca toata lumea. Ma ride si familia si prietenii ca vorbesc numai de cetatenie, cind vin prieteni in birou se uita deodata in monitor si se rid ca stau site-urile astea de la anc deschise intruna, mii rusine si mie deacum, numai voi ma intelegeti))))

mirela230782Date: Miercuri, 01-Iun-2016, 4:24 PM | Message # 2952
Sergent
Reputaţie: -1
Salut tuturor.cine ooate sami spuie daca scot din ordin numele meu cu numarul meu de dosar si sa merg la ambasada pot sama programez pt juramint????

georgiDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 4:31 PM | Message # 2953
Lieutenant colonel
Reputaţie: 1
acum se programeaza pin la ordinul 510

DumitrelDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 4:42 PM | Message # 2954
Lieutenant general
Reputaţie: 4
georgi, nu doar tu esti in situatia asta ...  smile

Adăugat (01-Iun-2016, 4:41 PM)
---------------------------------------------
... n-ai sa ma crezi ... dupa ce am depus eu dosaru' de redobandire a cetateniei ... la noul loc de lucru ... unde ma angajasem ... tot oficiul impreuna cu sefu' au depus dosar de redobadire a cetateniei romane ... iti dai seama? ... noi acolo toti vorbim de cetatenie ...  tongue

Adăugat (01-Iun-2016, 4:42 PM)
mirela230782, cred ca tre' sa iti astepti si scrisoarea ... ca uneori se cere sa o ai chiar la tine ...

DumitrelDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 6:38 PM | Message # 2955
Lieutenant general
girlaaana, vorbeste cu cei de la http://www.justconsult.md 

... sau daca stai in Romania ... poti lua legatura cu un avocat ... spre exemplu:

http://www.coltuc.ro/

CA Coltuc Marius Vicentiu
0745150894
avocat@coltuc.ro

fuseukrDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 7:44 PM | Message # 2956
Lieutenant general
Reputaţie: 6
Salutare la toti  ce mai faceti cei nou pe aici

Adăugat (01-Iun-2016, 7:44 PM)
girlaaana, BUNA SIARA  De anulat nu poate vama ,dar daca la solicitarea ANC ei o sa dea informatii precum ca ai incalcat regimul de sedere, o sa ai refuz la cetatenie. 
Cu ceva bafta daca ai trecut deja de procedura cind ei solicita avize de la organele competetnte - scapi 
La vama deport - in dependenta de *noroc*+    
 TE  DUCI LA AMBASADA  MOLDOVI SAU CONSUL  SI  SPUI CA AI PERDUT PASAPORTUL SAU  TOATE ACTELE     DOARA  IN MD SI ROMANIA NU SE PUNE  STAMPELA  + SI OSA  IT FACA  PASAPORT  ALB   MINTESTI SAU  INVENTEZ SI TU CAND AI INTRAT IN RO SI CU CE VIZA  + LE SPUI CA AI TRECUT PRIN ALTA VAMA IO STIU   EXMPLU MOLDOVA UKRAINA  ROMANIA SAU MOLDOVA ROMANIA   INVENTEZI CEVA  SI POTE  SCAPI DE   LA  VAMA ASA  FARA DEPORT  SOTIA MEA  DE 2 ORI O FACUT DEJA  SI IE OK DOR CA NU O INTRAT PIN ACEIAS VAMA  CARE O INTRAT   EXEMPLU O AVUT VIZA  DE  ESTONIA   O INTRAT PRIN RO SI O MARS IN   SENGEN CU MINE CAND O EXPIRAT SO DUS LA AMBASADA SI SI  FACUT PASAPORT ALB  SI O  MARS PRIN UNGARE  O TRECUT  IN UCRAINA . AL DOILE ORA CU  VIZA DE   LITUANIA  SI TOT LA FEL DOR CA O IESIT PRIN  POLSE  IT DORESC   SUCCES  DAR  CRED CA ACUM NU PUN  DEPORT   AAAAA  SA IT  AI LA MANA MACAR  UN CERTIFICAT  DE NASTERE CA  I SPUI  CA ASTA  TO RAMAS IN   PORTOFEL SI ALTELE LEAI PERDUT SAU FURAT  INVENTEZ CEVA  SI  ACUM PENTRU CETATANIE LA FEL IO ZIC  NUTI TREBUIE AVOCATI SATE COPLIC  AMBASADA ESTE SINGURU LUCURU CARE SCAPI FARA DEPORT  SI FARA   REFUZ LA CETATANIE DAR TRE  DE JUCAT TEATRU  dureaza  45 de minute in ambasada si costa cam 35 de euro /°°

DumitrelDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 7:48 PM | Message # 2957
Lieutenant general
fuseukr, ce mai nou fratica ...

fuseukrDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 7:53 PM | Message # 2958
Lieutenant general
girlaaana, PARERE MEA  ESTE MAI BINE SATI FACI PASAPORT ALB SA INTRI IN  MD  SI SATI REFACI PASAPORTUL SI SA REVI  IN RO CAND DAI JURMANTUL SAU IL DAI IN MD  DAR  IE MARE  RIS ACUM SA RAMAI IN RO PENTRU  JURMANT  IESTE FORTE  STRICTA  NOUL PRESEDINTE LA ANC   DECI IO TI SPUN  PARERE CARE O VAND IN PREZENT  EXEMPLU  O FOST LA JURMANT   17MAI. 120. DE UKRAINEI  CARE 35 O FOST REFUZATI  DI CAUZA CA  NU  STIUA ROMANA   SAU ACRE  NU INTALEGEA  INTALEGI  LA TINE LA FEL  VA FII  VOR ZICE VREI CETATANIE DAR NU LE RESPECTI LEGE INAINTE DE APRIMI ASA CA  SUKCES IN KONTINUARE.ne skrii si noua ce kale ai ales?si kum ai ajuns pe PLAIUL NATAL{FARA DEPORT}.. SI CU CETATANIE ROMANA

Adăugat (01-Iun-2016, 7:53 PM)
Dumitrel, FRATICA  NIMIC AM FOST LA DOCTOR  MA DUREA PUTIN COLONA DELA SPORT SI  TRE SA FAC  NISTE MASAJE  SI MIO DAT IN  PLUS PUTINA VALERENKA /)))

DumitrelDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 7:58 PM | Message # 2959
Lieutenant general
fuseukr, ei,hai ... ce valeriana ... ca nu esti mata ... fii atent cu masaju' la coloana vertebrala ... mai ales in regiunea cervicala ... am in vedere acolo, la gat ...

Adăugat (01-Iun-2016, 7:58 PM)
fuseukr, si apropo ... am vazut ca-i dai cu ... redbull-ul ... ia, seama ca el bate la inima ... si apoi, ca consecinta ... bate-n ce-a dea doua inima ... ai in vedere ... mai bine renunta la energizante de orice fel ...

fuseukrDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 7:58 PM | Message # 2960
Lieutenant general
Dumitrel, da mersi io din jos am  putin nu durere  da mi putin sucita  mio zis ca dica cauza ca nu merg  drept  si  dela mult sport  asa ca  osa incetez  si se nu ma fac rebo

DumitrelDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 7:59 PM | Message # 2961
Lieutenant general
fuseukr, grebanos ... asta ai in vedere?

fuseukrDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 8:01 PM | Message # 2962
Lieutenant general
Dumitrel, mio zis   doctoru miam facut analiza la sange  tot  ie ok  dor putin  tree sa am  grije ce beau pentru ca am putin probleme cu stresu si nervii is la panat cu iei de cand is in ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee de  masa si tataso :)))  stresul te manca

Adăugat (01-Iun-2016, 8:01 PM)
Dumitrel, da

DumitrelDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 8:02 PM | Message # 2963
Lieutenant general
fuseukr, asta am si eu in vedere ... fii atent ce bei ... mai ales fii atent cu energizantele ...

fuseukrDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 8:04 PM | Message # 2964
Lieutenant general
Dumitrel, multumesc mult domnul doctro smile osa trag atentie dar   orcum mio zis  sa beau putine  de calmante  :))) pe plante mio dat ca nu verau  de nervii dupa aia devii opsedat :)) vez ce face cetatania

DumitrelDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 8:06 PM | Message # 2965
Lieutenant general
fuseukr, mda ... asta-i rau ... treci pe apa plata ...  smile

fuseukrDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 8:08 PM | Message # 2966
Lieutenant general
Dumitrel, stiu da ce sa fac  asta  ieste las aca vii si tu in  europa osa   vez  cum este cand osa stai 13 an  tie cet pasa cred ca ti greu dar manaci sanatos  bio adica de casa   nu beai  toate porcarile plius esti doctor si stii   orcum  cei bine pentru sanatate  si    climat bun     natura multa  aici dor polen  alergie   stopci de masi si  mult alte

DumitrelDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 8:12 PM | Message # 2967
Lieutenant general
fuseukr, asta da ... pana intra MD in UE ... inca mai avem produse ecologice ...

Adăugat (01-Iun-2016, 8:12 PM)
... mai ales mere, nuci si miere de albini ... din MD,RO sau UA ...

girlaaanaDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 8:14 PM | Message # 2968
Începator
Grupă: User
Reputaţie: 0
multumesc pt raspuns , dar am niste neclaritati , ce inseamna pasaport alb , cum arata ,este pasaport normal care se elibereaza si in md doar ca nu are nici o stampila?sau este alt tip depasaport?ce valabilitate are , cu el se poate calatori si in alte tari , sau este destinat pentru a te intoarce in tara MD?

DumitrelDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 8:16 PM | Message # 2969
Lieutenant general
fuseukr, fratica ... ia, fii atent aici ... girlaaana se adresaza tie ...  wink

fuseukrDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 8:30 PM | Message # 2970
Lieutenant general
girlaaana, AMU IT EXPLIC

Adăugat (01-Iun-2016, 8:27 PM)
girlaaana, CA SA MA INTALEGI SIMPLU PASAPORT ALB SA NUME SI BELI PASPOR IN RUSA  ADICA ESTE UN PASAPORT   CU 3 FOI  PASAPORTUL ACELE IL POTI OPTINE CAND   IN TARA STRAINA TAI PERDUT ACTELE SAU TIOLO FURAT SAU MULTE MOTIVE ACE PASAPORT  ESTE VALABIL 30 DE ZILE  DELA PRIMIRE  PENTRU ANTRA IN MOLDOVA  ASTA  ESTE CA AMBASADA IT  OFERA  SATE INTORI IN  TARA TA SI DA DOVADA CA  ESTI TU SI NUI TRAFIC  DE ACTE SAU CEVA

Adăugat (01-Iun-2016, 8:30 PM)
Titlul de călătorie este documentul de călătorie provizoriu eliberat pentru o singură călătorie spre Republica Moldova.

Titlul de călătorie se eliberează următoarelor categorii de persoane:

1) cetăţenilor Republicii Moldova care se află în străinătate şi nu sînt în posesia unui document de călătorie valabil pentru revenirea în Republica Moldova;
2) apatrizilor cu drept de şedere permanentă sau provizorie în Republica Moldova care se află în străinătate şi nu sînt în posesia unui document de călătorie valabil pentru revenirea în Republica Moldova;
3) cetăţenilor străini cu drept de şedere permanentă sau provizorie în Republica Moldova care, din motive obiective, nu pot obţine un titlu de călătorie la misiunile diplomatice sau la consulatele statului ai cărui cetăţeni sînt, în cazul în care aceste categorii de persoane se află în străinătate şi nu sînt în posesia unui document de călătorie valabil pentru revenirea în Republica Moldova.

Taxa consulară - 20 euro + taxa pentru serviciile aferente. Mărimea plăţii pentru cheltuielile aferente este aprobă de către Ministerul Afacerilor Externe şi Integrării Europene, la propunerea fiecărei Ambasadei sau Oficiului Consular, şi stabilită ulterior aprobării prin Ordinul Misiunii.

Actele necesare:

La depunerea cererii de eliberare a titlului de călătorie, solicitantul:
1) înaintează un formular de cerere;
2) prezintă două fotografii 35mm x 45mm;
3) prezintă dovada cetăţeniei Republicii Moldova sau dovada dreptului de şedere permanentă sau provizorie în Republica Moldova, în cazul apatrizilor şi cetăţenilor străini;
4) face dovada lipsei unui document de călătorie valabil;
5) motivează imposibilitatea obţinerii, din motive obiective, a unui titlu de călătorie la misiunile diplomatice sau la consulatele statului ai cărui cetăţeni sînt, în cazul cetăţenilor străini;
6) prezintă documentele care atestă schimbul de nume sau prenume, în cazul în care solicitantul posedă un alt nume sau prenume decît cel menţionat în documentul de călătorie.

Valabilitate

Titlul de călătorie este valabil doar pentru o singură călătorie cu destinaţia finală obligatorie - Republica Moldova și se eliberează pentru un termen de 30 de zile. Termenul de valabilitate al titlului de călătorie începe de la data aprobării eliberării titlului de călătorie de către misiunea diplomatică sau de oficiul consular al Republicii Moldova în străinătate.

În cazuri motivate, titlul de călătorie poate fi eliberat pe un termen de pînă la 90 zile. Cazuri motivate sînt considerate:

1) revenirea persoanei dintr-un stat sau localitate unde au loc acţiuni militare sau există acest pericol;
2) revenirea persoanei dintr-un stat sau localitate afectată de calamităţi naturale;
3) revenirea persoanei în următoarele cazuri: revenirea în Republica Moldova dintr-o instituţie medicală, revenirea în Republica Moldova dintr-o instituţie penitenciară, revenirea în Republica Moldova în legătură cu o cerere de extrădare; revenirea în Republica Moldova în legătură cu o decizie de expulzare; revenirea în Republica Moldova a copiilor minori aflaţi fără supraveghere părintească pe teritoriul altui stat; revenirea în Republica Moldova a victimelor traficului de fiinţe umane sau a migranţilor aflaţi în dificultate; revenirea în Republica Moldova în legătură cu situaţia dificilă în care se află solicitantul titlului de călătorie; revenirea în Republica Moldova în baza unei cereri de readmisie.

Cetăţenii care intenţionează să călătorească pe calea terestră, urmează să solicite din timp la Ambasada sau consulatul respectiv străin, aplicarea pentru titlul de călătorie a vizei de tranzit, în cazul în care aceasta este necesară pentru tranzitarea ţării respective.

DumitrelDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 8:32 PM | Message # 2971
Lieutenant general
fuseukr, bravo fratica ... vad ca esti documentat ... tu ce zici, vor scoate maine ceva ordine?

fuseukrDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 8:34 PM | Message # 2972
Lieutenant general
girlaaana, AICI TAM DAT EXEMPLU DAR ACUM ASCULTA ATENTA DACA VREI SA MARGA BINE CAND AJUNGI LA AMBASADA  ZIC CA  TAI PERDUT ACTELE  SI CRED CA OSA TE MAIE LA POLITIE SA FACI O DECLARATI ASTA ESTE NORMAL + DUPA AIA TE INTROCI LA IEI CU  FOIE AIA SI IEI IT FAC TITLU DE CALATORI  ..SA NU TE SCAPI CA    TO EXPIRAT VIZA SAU  ALCEVA TILEAI PERDU SAU FURAT  SAU 1 SAU 2   TE FACI MAI STRESATA   SI OSATI RAUSESTI SAL PRIMESTI DAR CAND TIL DA   IN 30 DE ZILE TRE SA PARASESTI ROMANIA  SI DACA TE INTREBA  CAND AI INTRAT ZIC DE  2 LUNI  SPUI PRIN ALTA VAMA  SI NU IES  PAN AIA   PE UNDE AI VENIT IN RO  SA NU UIT CA POT SATE AUVA IN  BAZA .SI LA VAMA   NU TE INTREBA  DECAT UNDE LEAI PERDUT SI GATA  SI LA MOLDOVEIT  POT SASE LEGE  DE TINE CUM SE SPUNE IN RUSA SASE DAIB....

girlaaanaDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 8:34 PM | Message # 2973
Începator
multumesc din nou , are cineva idee daca cu acest pasaport alb se vor face verificari detaliate la vama in momentul cind voi pleca? adica vamesii pot verifica perioada care am stat in Romania si sa vada ca mi a expirat viza ? ....si sa mi puna interdictie.....?

fuseukrDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 8:36 PM | Message # 2974
Lieutenant general
Dumitrel, CRED CA DA SI OSA FII SI TU IN IELE OSA VEZ  .NUS DOCOMENTAT DOR SPUN CE AM PATIN CU SOTIA CARE  ESTE SI ACUM IN EUROPA INLG  CA  SI  GRILANA .DOR CA SOTIA OSA FACA DEJA  AL 3 ORA :)) cu beli pasport  :))

DumitrelDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 8:38 PM | Message # 2975
Lieutenant general
fuseukr, bine, vad ca azi nu mai reusim sa discutam fratica ... hai, ajuta fata ... vorbim maine ... pe curand!

fuseukrDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 8:46 PM | Message # 2976
Lieutenant general
girlaaana, tu nu merge pe unde ai venit in romania repet la vama pot sa se leje de tine adica sase  daibeze dar nu pot fa nimic  cum spui la  consul asa spui si la vama  am intrat prin  vama nustiu io vamile  cu moldova  dar nu intri in aceias vama si de zic ca te verifica lasa faca numa nu panica si nu face pipi pe tine :))) nuii nimic   rau

Adăugat (01-Iun-2016, 8:39 PM)
Dumitrel, stai mai ca gat cu fata amus

Adăugat (01-Iun-2016, 8:42 PM)
girlaaana, ULTIMA DATA IT EXPLIC CA SA INTALEGI  CAND MERI LA CONSUL  ZIC CA TO RAMAS DOR   CERTIFICATUL NE NASTERE IN JANTA PORTOFELU CU PASAPORT  BULETIN AI PERDU  +  TE INTREBA CAND AI INTRAT INVENTEZI ODATA 2 LUNI SI JUMATE NU SPUI FIX  +  UNDE AI PERDUT  INVENTEZI TU  LA POLITE LA FEL LA VAMA LA FEL  SI  NU OSA AI INTERDICTIE NIC  REFUZ LA CETATNIE   DOAR POTE AMENDA  PUTIN DA NIC AIA NU CRED  DOR SA NU TE PERZI DACA  ZIC AAA DOMNA AM AFLAT CA VOI ATI  VENIT DE MAI DEMULT  NU SI NU  DOR PE ATU TII SI GATA  DE TE SPARIU CU INTERDICTIE LE SPUI CA NU AU DREPT DUPA LEGE CA  TU NU AI EXPIRAT   ACTE DOR CA TISO PERDUT SAU FURAT DACA AI CEVA  MAI POTI SA  INTREBI

Adăugat (01-Iun-2016, 8:46 PM)
girlaaana, TOT  DEPINDE DE TINE  CUM  ESTE DE SMEKERA   FARA  FRICA  FARA PANICA SI DUMNEZEU OSA FIUA CU TINE  UNDE ESTI IN RO ACUM

girlaaanaDate: Miercuri, 01-Iun-2016, 11:03 PM | Message # 2977
Începator
faint

fuseukrDate: Joi, 02-Iun-2016, 10:05 AM | Message # 2978
Lieutenant general
nushtea,  dumitrel   cred ca va puteti a bucura azi

Mesaj editat de fuseukr - Joi, 02-Iun-2016, 10:13 AM

sergiu13Date: Joi, 02-Iun-2016, 10:07 AM | Message # 2979
Lieutenant colonel
Dumitrel, felicitarilemele!!!!!!!!!!!!

Adăugat (02-Iun-2016, 10:07 AM)
62.COCIERU DUMITRU (29477/2015).

fuseukrDate: Joi, 02-Iun-2016, 10:08 AM | Message # 2980
Lieutenant general
sergiu13,  ce faci

Mesaj editat de fuseukr - Joi, 02-Iun-2016, 10:12 AM

sergiu13Date: Joi, 02-Iun-2016, 10:09 AM | Message # 2981
Lieutenant colonel
fuseukr, este dumitrel, uitate mai bine

AlinaDDate: Joi, 02-Iun-2016, 10:10 AM | Message # 2982
Începator
Buna am si eu o intrebare, ca sa aflu numarul dosarului si etapa in care e, unde trebuie sa ma adresez, am depus acu un an si ceva, si nu stiu nimic, Multumesc

fuseukrDate: Joi, 02-Iun-2016, 10:11 AM | Message # 2983
Lieutenant general
AAA  BADA  O APARUT SI  DUMITRU MA SCUZ  DE   VB 62.COCIERU DUMITRU (29477/2015)  BRAVO TAM ZIS IO DOMNU  DOCTOR  CA AI SA  APARUT  SAPTAMANA  ASTA  HAI DEPE   TINE  VINUL CARE  LAI PROMIS  VAD IO DACA TE TII DE CUVANT   DE UIT DE MINE NAI PIELE PE FATA :)))uraaaaaaaaaaaaaaa  avem doi in ordin  sincer ma bucur pentru voii

Adăugat (02-Iun-2016, 10:11 AM)
AlinaD, unde ai depus  si cand  si ce numar de dosar ai

Mesaj editat de fuseukr - Joi, 02-Iun-2016, 10:15 AM

sergiu13Date: Joi, 02-Iun-2016, 10:12 AM | Message # 2984
Lieutenant colonel
Dumitrel, ti-am zis 2 saptamini, pai lada cu sampanie dupa tine fraate smile

DumitrelDate: Joi, 02-Iun-2016, 10:17 AM | Message # 2985
Lieutenant general
fuseukr, URRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!

sergiu13, EUUUUUUUUUU, AMMMMMMMMM IESITTTTTTTTTTTT IN ORDDINNNNNN!

sergiu13Date: Joi, 02-Iun-2016, 10:18 AM | Message # 2986
Lieutenant colonel
Dumitrel, Stiu stiu, eu nu mai am pe cine urmari si asteptam tu sa iesi smile :) smile

AlinaDDate: Joi, 02-Iun-2016, 10:18 AM | Message # 2987
Începator
In Balti, la consulat, in februarie 2015, si nu stiu nici numarul dosarului, macar

DumitrelDate: Joi, 02-Iun-2016, 10:18 AM | Message # 2988
Lieutenant general
Mai fratica ... asta-s chiar eu ... multumesc pentru sustinerea voastra ...

Alex95Date: Joi, 02-Iun-2016, 10:19 AM | Message # 2989
Lieutenant colonel
Reputaţie: 2
Dumitrel felicitari wink

DumitrelDate: Joi, 02-Iun-2016, 10:22 AM | Message # 2990
Lieutenant general
fuseukrsergiu13, sampania e dupa mine ...

Adăugat (02-Iun-2016, 10:22 AM)
Alex95, multumesc din suflet ... sa stiti ca va sunt foarte recunoscator ... nu va voi lasqa nici eu pe voi ... am sa stau langa fuseukr pana iese si el in ordin ...

Mesaj editat de Dumitrel - Joi, 02-Iun-2016, 10:26 AM

fuseukrDate: Joi, 02-Iun-2016, 10:23 AM | Message # 2991
Lieutenant general
AlinaD, TREBUIE SA FACI O CERERE  CATRA ANC  ORI PRIN POSTA RECOMANDATA ORI PRIN MEIL   SI OSATI RASPUNDA   DAR POTE AI SI APARUT SI TU   DOR CA NU STII INCA   SCRISORELE ACUM VIN PUTIN MAI GREU DIN CAUZA CA  ESTE MULTA LUME

Adăugat (02-Iun-2016, 10:23 AM)
Dumitrel, NU ESTE  NECESAR FARTE   SINCER TEAI CINUIT  DESTUL PE SITUL ASTA   LASA CA POTE   NE VEDEM CANDVA  ASA  UITA DE SITURILE ASTE SI FAT TREBURILE    POTI INTRA DIN CAND  IN CAND  NUS  PE BUNE LA CAP :))

dante9555Date: Joi, 02-Iun-2016, 10:23 AM | Message # 2992
Sergent
eu nu am aparut in ordin, am depus pe 24 iunie la Chisinau, cum credeti o sa apar in ordin in iunie?

fuseukrDate: Joi, 02-Iun-2016, 10:25 AM | Message # 2993
Lieutenant general
dante9555, numar de dosar ai

DumitrelDate: Joi, 02-Iun-2016, 10:28 AM | Message # 2994
Lieutenant general
fuseukr, Europa ma asteapta ... degraba chiar vin la tine in ospetie ... ca n-am uitat ... sticla de vin "Maluri de Prut" ... de la casa de vin "Purcari" asteapta sa fie deschisa in brabantul Belgiei ...  smile

fuseukrDate: Joi, 02-Iun-2016, 10:29 AM | Message # 2995
Lieutenant general
SINCER SA FIU CIAR SUNT FORTE MULTUMIT  DE SITUL ASTA AM INTALNIT DIFERIT OMENI  SI BUNI SI RAI  AM TRAIT   ALATURE  DE SITUL ASTA  TIMP DE 1 ANI SI 1 LUNA  APROPE   IN FIE CARE  ZII  Dumitrel, FRATICA FAT TREBURILE  IO SUNT  OBISNUIT  SAI PETREC PE TOTI  PENTRU CA ASTA  ESTE VIATA  SI HOBIA MEA IM PLACE SAMA INPLIC SA AJUT CU CE POT SI O FAC  DIN SUFLET   TUMA ASA NU OSA  LAS PE  NIME  FARA AJUTOR CU CE OSA STIU OSA AJUT  PENTRU CA SI PE MINE  MO AJUTATA    DE MULTE ORI CU TOTU CA NU AM IESIT  DAR IO CRED CA OSA APAR CU ALEX  DE ODATA  :)))alex fratica  nic de tine nam uitat    am intalint  buni omen pe situ asta   exemplu alex  dumitrel  anisoara  reflex si multi alti  chiar ma bucur cu totu ca nus  moldovan  dar sunt alature de voii  viva  moldova :))))))

dante9555Date: Joi, 02-Iun-2016, 10:30 AM | Message # 2996
Sergent
inca nu, eu trimis scrisoare la anc 26 mai sa aflu numar si stadiu, dar asa teorectic eu pot sa apar in ordin mai devreme de scrisoare cu raspuns sa vina?

DumitrelDate: Joi, 02-Iun-2016, 10:33 AM | Message # 2997
Lieutenant general
MULTUMESC SINCER DIN SUFLET TUTUROR CARE M-AU SUSTINUT ...  rah

Adăugat (02-Iun-2016, 10:32 AM)
fuseukr, hai jive ukraina ... asa se zice pe la voi ...  smile

Adăugat (02-Iun-2016, 10:33 AM)
fuseukr, ia, vedeti ... cum am trimis scrisoare ... cum am iesit in ordin ... curios lucru ...

fuseukrDate: Joi, 02-Iun-2016, 10:33 AM | Message # 2998
Lieutenant general
dante9555, corect ca da poti dar sa te cauti in pe nume si maine osa fie ordin si azi pote mai

DumitrelDate: Joi, 02-Iun-2016, 10:35 AM | Message # 2999
Lieutenant general
fuseukrAlex95, sper mult sa iesit si voi degraba ... tare imi doresc asta ...

fuseukrDate: Joi, 02-Iun-2016, 10:36 AM | Message # 3000
Lieutenant general
DUMITREL  RAMANE  DE DAT JURAMANTU SI SATI FACI ACTELE SPER CA OSA AI  SANSA SA  TRECI REPEDE  PESTE TOATE

Adăugat (02-Iun-2016, 10:36 AM)
Dumitrel, EEEEE  LASA CA PE NOI VRE SA NE MAI  CINUIE  PUTIN SANTEM MAI  PACATOSI CU ALEX NOI :)))adica si sotia  /°°°

Forum Cetăţenie » Cetatenie » Dosare nerezolvate?! » Dosare depuse in 2015
Pagina 60 din 78«1258596061627778»
Căutare: