Dosare depuse in 2015 - Pagina 77 - Forum Cetăţenie
Duminică, 04-Dec-2016, 7:11 AM
Bine ai venit Oaspete |

Dosare depuse in 2015 - Pagina 77 - Forum Cetăţenie

[ Mesaje Noi · Membri · Reguli · Caută · RSS ]
Pagina 77 din 78«1275767778»
Moderatorul forumului: tanassy 
Forum Cetăţenie » Cetatenie » Dosare nerezolvate?! » Dosare depuse in 2015
Dosare depuse in 2015
Anya_MariaDate: Vineri, 23-Sep-2016, 1:24 PM | Message # 3801
Lieutenant
Grupă: Verificat
Reputaţie: 0
Statut: Offline
Felicitări tuturor!!!!povestiti-ne unde si cînd ati depus? smile ))

fuseukrDate: Vineri, 23-Sep-2016, 2:08 PM | Message # 3802
Lieutenant general
Reputaţie: 6
FELCITARE  LA TOTI CARE O APARUT   SI SUCEES LA URMATOARILE ACTE  ...SI RABDARE  LA CEI CARE MAI AU DE ASTEPTAT  ..AR  FII BINE  DIN   FIE CARE PARTE LA PERSONELA CER O IESIT  SA LAESE  MIC MESAJ  DEPSRE   ISTORIA LUI DE CETATANIE CAND O DEPUS  UNDE LA CAT  AU IESI  IN ORDIN  CAT O ASTEPTAT DUPA COMISE  CA SA SE POATA  ORENTA LUMEA   CARE SUNT  IN ASTEPTARE SUCCES INCA  O DATA

sergiutuDate: Vineri, 23-Sep-2016, 2:54 PM | Message # 3803
Începator
Grupă: User
Depus dosar 30.09.2015 bucuresti
Iesit in Ordin 21.09.2016
Ultima comisie pe 19.08.2016
Succese la toti in continuare!!!

vsliushaDate: Vineri, 23-Sep-2016, 4:46 PM | Message # 3804
Sergent
Mulțumesc Alex95. Succes la restul care asteaptă

Adăugat (23-Sep-2016, 4:46 PM)
---------------------------------------------
Depus 28.10.2015 la București
Comisia 26.08.2016
Ordin 23.09.2016

PictorasDate: Marţi, 27-Sep-2016, 9:14 AM | Message # 3805
Lieutenant
Copii peste 3 zile e prima comisie

Adăugat (27-Sep-2016, 9:14 AM)
Si mai sunt 7-8mii pana la 69 mii,astept...

georgiDate: Vineri, 30-Sep-2016, 8:33 AM | Message # 3806
Lieutenant colonel
Reputaţie: 1
fuseukr, Norok! nu stii cit timp la moment se asteapta certificatul de nastere la ucraineni si este urgentare sau nu-i?

Adăugat (30-Sep-2016, 8:31 AM)
Uraaa!!! a iesit si sotia mea in ordin!!!
depus pe 28.10.2015, iesit pe 30.09.2016

Adăugat (30-Sep-2016, 8:33 AM)
cine stie pin la ce ordin se programeazala juramint?

Alex95Date: Vineri, 30-Sep-2016, 8:41 AM | Message # 3807
Lieutenant colonel
Reputaţie: 2
georgi salut pina la ordinu 977 la Chisinau....tot astept sa ma programez

Mesaj editat de Alex95 - Vineri, 30-Sep-2016, 8:41 AM

PictorasDate: Vineri, 30-Sep-2016, 9:47 AM | Message # 3808
Lieutenant
Azi 30 septembrie dupa ordine dosar am prima comisie,cred ca de acum incolo o s-a imi fie mai usor s-a astept :-)

vsliushaDate: Vineri, 30-Sep-2016, 10:52 AM | Message # 3809
Sergent
Bună la toți! Am o întrebare. Care este procedura după ce am iesit in ordin. Si care sunt pasii mai departe pentru programare la jurământ si obtinerea celorlalte acte?

AlinuskaDate: Marţi, 04-Oct-2016, 4:01 PM | Message # 3810
Lieutenant
Reputaţie: 2
Bunà ziua...a depus cineva dosarul la inceputul lui septembrie 2015 la Chisinàu???ce numàr de dosar aveti???Am o prietenà care a depus pe 2 septembrie la Chisinàu si nu stie num. de dosar....dar la calculator nu se pricepe cum sà afle... wink

kristina87Date: Marţi, 04-Oct-2016, 5:43 PM | Message # 3811
Lieutenant
Buna seara am primit raspuns de la Anc dar nu prea am inteles ce e cu dossarul meu
Bună ziua,

Cererea dumneavoastră de redobândire a cetăţeniei române a fost înregistrată la Secretariatul Tehnic al Comisiei pentru Cetăţenie sub nr. 20.../RD/2016.
Conform art.16 alin. (2) lit. c) din Legea nr.21/1991, republicată, preşedintele Comisiei pentru Cetăţenie a fixat data la care Comisia pentru cetăţenie urmează să verifice îndeplinirea condiţiilor necesare redobândirii cetăţeniei române, în interiorul termenului de 5 luni prevăzut de lege.
Întrucât la termenul fixat pentru dezbaterea cererii, procedându-se la verificarea condiţiilor necesare redobândirii cetăţeniei române, s-a constatat necesitatea primirii unor relaţii de la autorităţile abilitate a le furniza, utile în soluţionarea acesteia, acesta a fost prorogat succesiv.
Apreciem că dosarul este complet în momentul în care se constată că actele sunt depuse în integralitatea lor şi s-au obţinut toate relaţiile de la instituţiile cu care Autoritatea Naţională pentru Cetăţenie conlucrează.
Prin urmare, la acest moment, cererea dumneavoastră este în curs de soluţionare şi urmează să vi se comunice, din oficiu, prin scrisoare recomandată, Ordinul Preşedintelui Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie.
De asemenea vă aducem la cunoștință că stadiul dosarului dvs. îl puteți consulta şi pe site-ul nostru la adresahttp://cetatenie.just.ro/index.p....icol-11, rubrica Stadiu dosar.

Adăugat (04-Oct-2016, 5:43 PM)
Buna seara am primit raspuns de la Anc dar nu prea am inteles ce e cu dossarul meu
Bună ziua,

Cererea dumneavoastră de redobândire a cetăţeniei române a fost înregistrată la Secretariatul Tehnic al Comisiei pentru Cetăţenie sub nr. 20.../RD/2016.
Conform art.16 alin. (2) lit. c) din Legea nr.21/1991, republicată, preşedintele Comisiei pentru Cetăţenie a fixat data la care Comisia pentru cetăţenie urmează să verifice îndeplinirea condiţiilor necesare redobândirii cetăţeniei române, în interiorul termenului de 5 luni prevăzut de lege.
Întrucât la termenul fixat pentru dezbaterea cererii, procedându-se la verificarea condiţiilor necesare redobândirii cetăţeniei române, s-a constatat necesitatea primirii unor relaţii de la autorităţile abilitate a le furniza, utile în soluţionarea acesteia, acesta a fost prorogat succesiv.
Apreciem că dosarul este complet în momentul în care se constată că actele sunt depuse în integralitatea lor şi s-au obţinut toate relaţiile de la instituţiile cu care Autoritatea Naţională pentru Cetăţenie conlucrează.
Prin urmare, la acest moment, cererea dumneavoastră este în curs de soluţionare şi urmează să vi se comunice, din oficiu, prin scrisoare recomandată, Ordinul Preşedintelui Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie.
De asemenea vă aducem la cunoștință că stadiul dosarului dvs. îl puteți consulta şi pe site-ul nostru la adresahttp://cetatenie.just.ro/index.p....icol-11, rubrica Stadiu dosar.

Anya_MariaDate: Marţi, 04-Oct-2016, 6:26 PM | Message # 3812
Lieutenant
Salut...in legătură cu scrisoarea...mi se pare ca este vorba de prelungirea termenului legal de 5 luni in vederea verificării actelor...asa ceva este normal pentru ei...deoarece majoritatea primesc aviz pozitiv si ies in ordin dupa 10-11 luni de la data înregistrării la bucuresti daca ati depus la chisinău...

Adăugat (04-Oct-2016, 6:23 PM)
Cînd ati depus si unde?

Adăugat (04-Oct-2016, 6:26 PM)
Pentru Alinushka....unica solutie de a afla nr dosarului este ca prietena dvs sa trimita o scrisoare recomandată catre anc prin posta sau email....pentru ca luînd in consideratie ca a depus la Chisinău dosarul ei a primit nr abia peste 2 sau 3 luni....Ei nu are nici rost sa calculați aproximativ nr dosarului dupa data depunerii...pe zi poți fi înregistrate sute sau chiar mii de dosare in fdependebte de fluxul înregistrărilor si capacitatea de a la primi

fuseukrDate: Marţi, 04-Oct-2016, 8:59 PM | Message # 3813
Lieutenant general
kristina87, BUNA SIARA  VA RASPUNS  IN LEGATURA  CU SCRISORE CARE  ATI PRIMITO DEL ANC 1  IESTE  UN RASPUNS  STANDART  2  TE  OANUTAT  CA DOSARU  TAU ESTE  COPLECT SI NU AI PROBLEME CU ACTELE  . 3TREBUIE SA MAI ASTEPTI DE OBICEIU ACUM UN DOSAR IESA  IN RODIN IN TIMP DE  9 10 11 LUNI SUCCES  MULT ODATA PE LUNA POTI SALE SCRIE   AJUTA FORTE MULT

Adăugat (04-Oct-2016, 8:59 PM)
georgi,  TRASCRIERE  PENTRU UKRAINENI SA FACE TIMP DE 60 DE ZILE PE LEGE

Marina_VenusDate: Miercuri, 05-Oct-2016, 8:03 AM | Message # 3814
Începator
Buna ziua! Spuneti va rog, daca cunoasteti, unul din soti are cetatenie romana, cu viza de resedinta in Romania, celalalt nu are, respectiv in Certificatul de Casatorie este doar 1 CNP, in caz ca obtine si al doilea sot cetatenie romana, care este procedura de a inscrie si CNP-ul lui in Certificatul de Casatorie? (Juramintul urmeaza sa-l dea la Chisinau.) Va multumesc anticipat!

ciolimamaDate: Miercuri, 05-Oct-2016, 7:22 PM | Message # 3815
Colonel
Reputaţie: 21
Marina_Venus, Nu e neaparat sa fie CNP in Certificatul
de Casatorie. E deajuns ca el exista in CN.

Anya_MariaDate: Joi, 06-Oct-2016, 6:43 AM | Message # 3816
Lieutenant
Fuseukr salut,cind spuneai ca se poate de trimis scrisoare la Anc prin email,si de la ce ore??multumesc smile ))

fuseukrDate: Joi, 06-Oct-2016, 9:52 AM | Message # 3817
Lieutenant general
Anya_Maria, Salut  io cred ca  oda la luna  sa trimit ie forte bine pana la  7 luni dela  sapte incolo  trimit 2 ori pe luna  ajuta forte mult + trimit pela ora  dela  8.20. pana la 9  succces mult   nuti face  grije  osa apari si tu si alti  toata problema este in timp si stiu ca trece  greu  io am iesit in iunie si pun jurmantul  doar luna  vitore pe 15 la bucresti :d asa ca succes  la toti   nu va  piredeti speranta  intro buan ziu osa  fit  romani si voi  succes si cele bune tongue

Anya_MariaDate: Joi, 06-Oct-2016, 11:43 AM | Message # 3818
Lieutenant
Eh merci fuseukr.... Dar de ce zici ca ajuta foarte bine sa trimiți scrisoare ai auzit de cazuri concrete? biggrin

Adăugat (06-Oct-2016, 11:43 AM)
Adică ca vine mai repede documentul

fuseukrDate: Joi, 06-Oct-2016, 1:54 PM | Message # 3819
Lieutenant general
Anya_Maria, io it  spun  asta  dupa experenta mea  .. daca leam trimis in truna si iam batut la cap sa nu uita de mine mo scos mai repede da asta nu insamna  ca  din cauza ca leam scris asta inseamnca ca nu au uitat de dosarul meu pe undeva  unde se pune praf pe ile smile ) intalegi  fiska  vede cati dai salinta si te intresaza  si atuci  nu uita de tine  si maxim la 10 11 luni osa iesi garantat

Adăugat (06-Oct-2016, 1:54 PM)
+  stiu persone care o depus cu mine de odata si inca nus in ordin  asta  ieste cauza ca nu sau intresat de dosar si in viata nu stii ce sa pote intpla ..adica  din  120 de mii de  dosara  lasa sa nu se  piara sau sase pune pa undeva praful pe ile de aiai ie bine sai  deranjez din cand  in cand

Anya_MariaDate: Joi, 06-Oct-2016, 1:58 PM | Message # 3820
Lieutenant
Daaa este corect!!! Voi încerca si eu wink ))

Marina_VenusDate: Luni, 10-Oct-2016, 6:56 AM | Message # 3821
Începator
Marina_Venus, Nu e neaparat sa fie CNP in Certificatul
de Casatorie. E deajuns ca el exista in CN.

ciolimama, multumesc mult pentru raspuns!

sergiutuDate: Luni, 10-Oct-2016, 1:09 PM | Message # 3822
Începator
Nu stie nimeni de ce asa de tirziu programeaza pentru juramint ? pe mine azi mau programat tocmai pe 31.01.2017

PictorasDate: Luni, 10-Oct-2016, 1:17 PM | Message # 3823
Lieutenant
Probabil m-a asteapta si pe mine si inca 2 prieteni s-a iesim si noi in ordin,si s-a plecam in 4 sergiu s-a dam juramantul :-)

Anya_MariaDate: Luni, 10-Oct-2016, 1:54 PM | Message # 3824
Lieutenant
Băieți dar voi unde va-ti programat pentru depunerea jurământului?Chisinău?

sergiutuDate: Marţi, 11-Oct-2016, 7:30 AM | Message # 3825
Începator
Eu mam programat la Chisinau

Anya_MariaDate: Marţi, 11-Oct-2016, 10:16 AM | Message # 3826
Lieutenant
Acum cam toți care se programează la Chisinău asteapta undeva la 2 luni....dar dupa ideea ca decembrie ianuarie sunt sărbătorile de iarna,probabil ca de asta si asa de tirziu

Aniella94Date: Miercuri, 12-Oct-2016, 10:19 PM | Message # 3827
Începator
Buna, am si eu o nelamurire, am depus actele pe 13.11.2015 la Galati. Pe site imi scrie termenul de 16.09.2016, ce inseamna acest termen? Si daca stie cineva cam cat timp mai dureaza de la aceasta data pana la iesirea in ordin? Multumesc din suflet si bafta tuturor!

Anya_MariaDate: Luni, 17-Oct-2016, 10:10 AM | Message # 3828
Lieutenant
Salut pai dupa cum spune lumea acest termen inseamna ca degeaba vei aparea in ordin cam dupa 1 luna 2 ....

Adăugat (17-Oct-2016, 10:10 AM)
degrabă *

PictorasDate: Marţi, 18-Oct-2016, 1:44 PM | Message # 3829
Lieutenant
Mda,a trecut ceva timp si nu mai dau ordine,trist...

Anya_MariaDate: Marţi, 18-Oct-2016, 2:00 PM | Message # 3830
Lieutenant
Foarte trist sad (((((

Adăugat (18-Oct-2016, 2:00 PM)
In sfîrsit ordine dragi prieteni,sa le dea Dumnezeu sănătate!!!!

PictorasDate: Marţi, 18-Oct-2016, 8:21 PM | Message # 3831
Lieutenant
Hmm,e de bine,dar mai este pana la mine,dar nu asa mult sunt aproape de 70 mii,696...,dar sper ca 2016 va fi cu branza  wacko

ViallybosyVakDate: Joi, 20-Oct-2016, 9:04 PM | Message # 3832
Începator
<a href=https://cigarettes-store.blogspot.com/2016/10/where-to-buy-cheap-cigarettes-marlboro.html>where to buy duty free cigarettes Marlboro</a>

nicotine cigarettes Marlboro
buy cigarettes Marlboro packs online
can you sell cigarettes Marlboro online
cheap wholesale cigarettes Marlboro
cheap pack of cigarettes Marlboro

Adăugat (20-Oct-2016, 7:36 PM)
<a href=https://cigarettes-store.blogspot.com/2016/10/where-to-buy-cheap-cigarettes-marlboro.html>cigarettes Marlboro order</a>

cigarettes Marlboro cost
buy discount cigarettes Marlboro online
duty free shop cigarettes Marlboro online
buy winston cigarettes Marlboro
USA cigarettes Marlboro for sale

Adăugat (20-Oct-2016, 7:54 PM)
<a href=https://cigarettes-store.blogspot.com/2016/10/where-to-buy-cheap-cigarettes-marlboro.html>russian cigarettes Marlboro</a>

wholesale cigarettes Marlboro online
cheap discount cigarettes Marlboro
really cheap cigarettes Marlboro
cigarettes Marlboro coupons online
cheapest place to buy Marlboro

Adăugat (20-Oct-2016, 8:07 PM)
<a href=https://cigarettes-store.blogspot.com/2016/10/where-to-buy-cheap-cigarettes-marlboro.html>where to buy a carton of cigarettes Marlboro</a>

shop Marlboro online
cigarettes Marlboro free shipping
cartons of cigarettes Marlboro cheap
buy cigarettes Marlboro online canada
to buy cigarettes Marlboro online

Adăugat (20-Oct-2016, 8:38 PM)
<a href=https://cigarettes-store.blogspot.com/2016/10/where-to-buy-cheap-cigarettes-marlboro.html>discount cartons of cigarettes Marlboro</a>

buy newport cigarettes Marlboro online cheap
cigarettes Marlboro shopping online
buy single packs of cigarettes Marlboro online
get cigarettes Marlboro delivered your door
philip morris cigarettes Marlboro

Adăugat (20-Oct-2016, 9:04 PM)
<a href=https://cigarettes-store.blogspot.com/2016/10/where-to-buy-cheap-cigarettes-marlboro.html>cigarettes Marlboro prices</a>

cheap cigarettes Marlboro USA
wholesale cigarettes Marlboro cartons
premium cigarettes Marlboro at discount price
cigarettes Marlboro online USArope
Marlboro online USArope

PictorasDate: Marţi, 25-Oct-2016, 11:57 AM | Message # 3833
Lieutenant
Mai este cineva viu pe aici? Noutati?

Adăugat (25-Oct-2016, 11:57 AM)
Dumitras,fursekr si au bagat coitele in acest forum,ziceau ca au s-a fie cu noi pana la urma  happy ,mda ,si cam toti restul... eu astept ,voi????

Marina_VenusDate: Marţi, 25-Oct-2016, 12:08 PM | Message # 3834
Începator
[quote=Pictoras;59191]Mai este cineva viu pe aici? Noutati?[/quote]
Da, mai suntem.. Iata urmaresc cu nerabdare ordinele care ies.. De exemplu acesta de azi http://cetatenie.just.ro/images/OP_1737_din_25.10.2016_Moldova_286_pers.pdf Am mai trimis scrisori, si am primit raspunsuri standart, de 5 luni+..., bla-bla-bla, si stau si ma gindesc.. cum vine asta, acestia care au depus in 2016 primesc deja sau acestuia de exemplu,,137.GOLDINFELD LIORA (38498/2016)'' care a depus la 03.05.2016, i se respecta termenul de 5 luni, dar noua nu ni se respecta acest termen, ma simt discriminata intr-un fel sau altul.. Astept cu disperare.. Felicitari celor norocosi, care au iesit in ordine! Sper foarte mult sa aparem si noi, cei din 2015 mai repede!

PictorasDate: Miercuri, 26-Oct-2016, 8:09 AM | Message # 3835
Lieutenant
Mda,nu stiu carei la tine treaba,da eu sunt 695..,daca s-a m-a uit pai mai sunt 700 de oameni pana la mine +aia din trecut,si m-a rog la cel de sus s-a nu m-a treaca si s-a m-a lase la zacusca :-):-),cred ca noiembrie trebu s-a apara mosul si la mine(noi),caci suntem 3 +3 sotii +3 copii care asteptam :-):-):-)

georgiDate: Miercuri, 26-Oct-2016, 8:17 AM | Message # 3836
Lieutenant colonel
Buna! cine stie pin la ce ordin se programeaza pentru juramint la chisinau

Marina_VenusDate: Miercuri, 26-Oct-2016, 12:15 PM | Message # 3837
Începator
[quote=georgi;59198]Buna! cine stie pin la ce ordin se programeaza pentru juramint la chisinau[/quote]
Este indicat pe site-ul ambasadei, acus ma uit..

- ÎN PREZENT, TOATE PERSOANELE APĂRUTE IN ORDINELE DE CETĂȚENIE PÂNĂ LA NR. 1158/P/2016, INCLUSIV, SE POT PREZENTA LA SECȚIA CONSULARĂ PENTRU PROGRAMAREA DEPUNERII JURĂMÂNTULUI.

PictorasDate: Joi, 27-Oct-2016, 12:09 PM | Message # 3838
Lieutenant
Nu pot s-a cred,dau cu 71 mii si ne-au sarit pe noi cu 69 mii sad

georgiDate: Vineri, 28-Oct-2016, 7:49 AM | Message # 3839
Lieutenant colonel
Marina_Venus, eu am fost la consulat (Chisinau) pe 30 septembrie si tot pin la 1158 se programau, avem deja o luna de cind sintem in ordin, numarul la ordin este 1394, prin decembrie cred ca cu ajutorul lui dumnezeu ne vom programa))

Adăugat (28-Oct-2016, 7:47 AM)
marina venus unde pot eu sa vad pin la ce ordin se programeaza sau trebuie de mers la consulat numai

Adăugat (28-Oct-2016, 7:49 AM)
Marina_Venus, sorry, n-am tras atentie ca ai scris despre saitul ambasadei)

PictorasDate: Vineri, 28-Oct-2016, 3:33 PM | Message # 3840
Lieutenant
Atata lume a iesit pe langa mine,da pe noi ne au pasit sad

Anya_MariaDate: Luni, 31-Oct-2016, 11:32 AM | Message # 3841
Lieutenant
Dragi prieteni ce mai avem de facut inafara de asteptat sad ....stiti am observat ca, cei de la ANC spun ca urmărind rubrica stadiu dosar vom vedea data comisiei si solutia...Dar in ultimul timp am observat ca foarte multe dosare au iesit in solutie si fara o a doua comisie...iar altii insa au fost schimbați pe o data anumita straniu

Marina_VenusDate: Marţi, 01-Noi-2016, 7:26 AM | Message # 3842
Începator
Buna ziua, tuturor! S-a inceput o luna noua! Poate va fi cea norocoasa pentru noi..! Sper foarte mult sa fim si noi in ordine! Succese tuturor! Inca putina rabdare..! Ne vedem la juramint wink

velciug82Date: Marţi, 01-Noi-2016, 8:39 AM | Message # 3843
Începator
Buna ziua la toti, dupa 11 luni de asteptare am aparut si noi in ordin. Astazi deja ne-am si programat cu sotul la depunerea actelor pentru juramint... Credeam ca o sa dureze ceva mai mult, nu am crezut ca de la iesirea in ordin, dupa doua saptamini voi depune si actele pentru juramint... Succese va doresc la toti cei care sunt inca in asteptare... Asteptarea e grea, dar merita totusi

Anya_MariaDate: Marţi, 01-Noi-2016, 12:37 PM | Message # 3844
Lieutenant
Salutare prieteni!!!!Multa răbdare si succese tuturor...indiferent de ati depus in 2015 sau 2016...toți avem acelasi scop si toți meritam sa iesim in ordin!!!!! Cu Doamne ajuta wink @

Adăugat (01-Noi-2016, 12:37 PM)
Felicitări celor care au primit rezultatul...mult succes in continuare smile

georgiDate: Marţi, 01-Noi-2016, 1:23 PM | Message # 3845
Lieutenant colonel
velciug82, pe ce data ati iesit si ce numar de ordine aveti de vati programat deja la juramint????

velciug82Date: Marţi, 01-Noi-2016, 4:34 PM | Message # 3846
Începator
georgi am iesit pe 28.10.2016, ordinul 1762, azi am telefonat la consulat si m-au programat pe data de 16.11.2016 pentru ca sa depunem actele pentru juramint...cred ca pentru juramint ne vor anunta atunci cind sa ne apropiem. Dar ce mi-a fost mai straniu, nici nu m-a intrebat numarul ordinului, doar numele, prenumele adresa de domiciliu si data nasterii.
Am inteles de la o prietena ca ei au inceput procesul de juramint sa-l faca mai repede si poti sa te programezi si in 3-4 zile sa fii la ei la ghiseu cu actele in mina.

Adăugat (01-Noi-2016, 4:34 PM)
Imi poate spune cineva... Daca deja am programat sotul la depunerea actelor pentru juramint si azi l-au anuntat ca trebuie de urgenta sa plece in alta tara... Pote sa-si retraga programarea, si deja cind se intoarce in decembrie sa se programeze iar???

Anya_MariaDate: Miercuri, 02-Noi-2016, 10:16 AM | Message # 3847
Lieutenant
Probabil ca se poate...Dar pe urma va astepta mai mult...

PictorasDate: Vineri, 04-Noi-2016, 11:06 AM | Message # 3848
Lieutenant
Uraaaaaaaa,am iesit toti 3 frati in ordin,am depus pe 25 noiembrie si am iesit pe 4 noiembrie,uraaaaaaaaaa

Marina_VenusDate: Vineri, 04-Noi-2016, 4:48 PM | Message # 3849
Începator
[quote=Pictoras;59222]Uraaaaaaaa,am iesit toti 3 frati in ordin,am depus pe 25 noiembrie si am iesit pe 4 noiembrie,uraaaaaaaaaa
[/quote]

Hey, felicitari!!! Ma bucur foarte mult pentru voi! Imi dau seama ce euforie simti dupa atita asteptare! Ne tii te rog la curent mai departe cu depunerea juramintului. Multe succese inainte! Inca o data felicitari!!!

PictorasDate: Vineri, 04-Noi-2016, 9:05 PM | Message # 3850
Lieutenant
Partea rea e ca pe 25 noiembrie depun dosarul la juramant si pe urma peste 6 luni adica pe 4 aprilie depun juramantul sad

Forum Cetăţenie » Cetatenie » Dosare nerezolvate?! » Dosare depuse in 2015
Pagina 77 din 78«1275767778»
Căutare: