Sâmbată, 25-Noi-2017, 12:12 PM
Bine ai venit Oaspete |

Varog ajutatima - Forum Cetăţenie

[ Mesaje Noi · Membri · Reguli · Caută · RSS ]
Pagina 1 din 11
Moderatorul forumului: tanassy, Igorash 
Forum Cetăţenie » Cetatenie » Acte necesare pentru depunerea dosarului » Varog ajutatima (ce sa fac)
Varog ajutatima
railian28Date: Marţi, 22-Ian-2013, 11:15 AM | Message # 1
Începator
Grupă: User
Reputaţie: 0
Statut: Offline
1-Am asa o problema,Grava.Vrau sa dau si eu la cetatenie Romina.Dar eu sint in familiea Tate Railian.dar familiea mamei e Malik.mama nu a traeit cu el mult,ka nia lepadat si ei nau certifikat de casatorie,Apoi mama sa kasatorit cu o alta persoan si are cu el certifikat de casatorie,e valabil acest certifikat petru mine. 2- A doua mia problema e ca nam nimik de pe bunel,nici nastere nici deces,in certifikatu de casatorie a bunici nu skrie nimik numai 18ani si familiea,Problema e ka mama mia e facuta in vadanie,bunielu cu-m am inteles a morit in 1947 iar mama sa naskut in 1949, in vadanie;3-tatal meu e mort si de pe el tot nime nu stie nimik nici de bunele lui,zice ka el o morit 35 ani .Ajutatima ce sa fac..

Multumim

ciolimamaDate: Marţi, 29-Ian-2013, 11:58 PM | Message # 2
Colonel
Grupă: Verificat
Reputaţie: 21
Ai nevoie de urmatoarele acte:
1. certificatul de nastere bunica
2. certificatul de deces bunel.(se gaseste la locul unde a decedat)
3. certificatul de casatorie bunei
4. certificat de nastere mama
5. certificat de casatorie.
6. certificatul de nastere propriu (In certificatul tau de nastere in loc de nume tata o sa
fie "-", asa ceva se accepta) Nu conteaza ca mama are alt nume diferit de al tau principalul e ca este mama ta.

boicu1994Date: Miercuri, 11-Ian-2017, 4:18 PM | Message # 3
Începator
Grupă: User
Reputaţie: 0
Buna ziua,poate nu sunt la tema,dar poate cineva sa ciocnit cu un astfel de raspuns sau mai bine spus observatie,am primit pe syte-ul lor de programare....,,,spuneti-mi va rog,,,cine ma aguta cu vre-un raspuns. Documente ataşate: NU RETRANSMITETI CEREREA, va veti prezenta in data de 09.03.2017, orele 15.00, cu toate documente aferente depunerii dosarului in vederea programarii juramantului de credinta, cat si cu acest raspuns printat! (PE53996) Bălţi

Forum Cetăţenie » Cetatenie » Acte necesare pentru depunerea dosarului » Varog ajutatima (ce sa fac)
Pagina 1 din 11
Căutare: