Sâmbată, 23-Sep-2017, 8:19 AM
Bine ai venit Oaspete |

AM DEPUS DOSARUL INTRE TIMP AM NASCUT UN COPIL. - Forum Cetăţenie

[ Mesaje Noi · Membri · Reguli · Caută · RSS ]
Pagina 1 din 11
Moderatorul forumului: tanassy, Igorash 
Forum Cetăţenie » Cetatenie » Acte necesare pentru depunerea dosarului » AM DEPUS DOSARUL INTRE TIMP AM NASCUT UN COPIL. (CUM OBTINEM CETATENIE PENTRU COPII NOU-NASCUTI)
AM DEPUS DOSARUL INTRE TIMP AM NASCUT UN COPIL.
SERENADate: Vineri, 15-Feb-2013, 2:19 PM | Message # 1
Începator
Grupă: User
Reputaţie: 0
Statut: Offline
SALUT! AM DEPUS DOSARUL PENTRU CETATENIE ROMANA LA INCEPUTUL ANULUI 2012,ERAM DEJA CASATORITA SI AVEAM UN COPIL PE CARE L-AM PUS IN DOSAR SI PE EL,PESTE CITEVA LUNI CREDCA VOI APAREA IN ORDIN,DAR PESTE CITEVA LUNI AM SA NASC SI PE CEL DE-AL DOILEA COPIL,CIND VOI DA JURAMANTUL,IMI POATE SPUNE CINEVA CUM SA FAC CA SI COPILUL MEU CARE SE VA NASTE CURIND SA-I FAC CETATENIE ROMANA,CE ACTE TREBUIE SA PREGATESC SI UNDE TREBUIE SA MA ADRESEZ CA SA-L FAC PE COPILUL MEU CU ACTE IN REGULA CA TOATA FAMILIA?.......

Dosar depus 05/03/2012
NR.Dosar 39***/2012
Chisinau
Stadiu (...)
un an deja ..

dima_007Date: Vineri, 15-Feb-2013, 2:25 PM | Message # 2
Colonel
Grupă: Verificat
Reputaţie: 18
SERENA, Nu trebuie sa faci nimic momentan. Copilul care se va naste va deveni cetatean roman odata cu tine. Dupa ce vei deveni romanca va trebui sa transcrii CN +CC atunci cind te vei programa pentru transcriere faci programare si pentru copil, iii vei transcrie CN si gata, e roman

BDumi

SERENADate: Vineri, 15-Feb-2013, 2:51 PM | Message # 3
Începator
Grupă: User
Reputaţie: 0
dima 007 MERSI MULT PENTRU RASPUNS

Dosar depus 05/03/2012
NR.Dosar 39***/2012
Chisinau
Stadiu (...)
un an deja ..

Forum Cetăţenie » Cetatenie » Acte necesare pentru depunerea dosarului » AM DEPUS DOSARUL INTRE TIMP AM NASCUT UN COPIL. (CUM OBTINEM CETATENIE PENTRU COPII NOU-NASCUTI)
Pagina 1 din 11
Căutare: