Obtinere acte de stare civila - Pagina 13 - Forum Cetăţenie
Duminică, 04-Dec-2016, 7:11 AM
Bine ai venit Oaspete |

Obtinere acte de stare civila - Pagina 13 - Forum Cetăţenie

[ Mesaje Noi · Membri · Reguli · Caută · RSS ]
Pagina 13 din 13«12111213
Moderatorul forumului: tanassy, Igorash 
Forum Cetăţenie » Cetatenie » Acte necesare pentru depunerea dosarului » Obtinere acte de stare civila (Adeverinta de nastere/deces, casatorie...etc)
Obtinere acte de stare civila
mihaela24Date: Vineri, 23-Sep-2016, 7:21 PM | Message # 601
Sergent
Grupă: Verificat
Reputaţie: 0
Statut: Offline
fuseukr, eu de asta sunt la curent,insa stiu ca este un terment ca daca nu depui in termen de 6 luni achiti mai scump,eu am depus juramintul insa nu am dat actele la transcriere la consulat caci nu am atit de repede nevoie de ele dar si bani sa mai economisec.

fuseukrDate: Sâmbată, 24-Sep-2016, 4:27 PM | Message # 602
Lieutenant general
Reputaţie: 6
mihaela24, din  pacate nu stiu  care este termenul  dar din cate stiu nu am auzit sa  fie freun termen  stiu cazuri care  si la un an sau dus  si tot  o fost ok  nic o problema  succes

mihaela24Date: Miercuri, 28-Sep-2016, 7:51 AM | Message # 603
Sergent
fuseukr,multumesc mult

adriana07Date: Vineri, 30-Sep-2016, 4:15 PM | Message # 604
Începator
Grupă: User
Buna ziua! am asa o intrebare. Daca tata decedat in certificatul de nastere e scris "Dmitri" dar in certificatul de casatorie, deces, certificatele de nastere a copiilor e scris "Dumitru" este posibil modificarea/rectificarea certificatului lui de nastere din "Dmitri" in Dumitru". multumesc anticipat

fuseukrDate: Marţi, 04-Oct-2016, 9:04 PM | Message # 605
Lieutenant general
Reputaţie: 6
adriana07, BUNA  DA ESTE  POSIBIL TREBUIE SA MERGI CU DOVADA  ADICA CU CERTIFICATUL DE  DECES  AL NASTERE  COPILOR SI CRED CA OSATI DAIE DELA ARHIVA OSA  VADA CA   IE DIFERIT  SUCCES

Forum Cetăţenie » Cetatenie » Acte necesare pentru depunerea dosarului » Obtinere acte de stare civila (Adeverinta de nastere/deces, casatorie...etc)
Pagina 13 din 13«12111213
Căutare: