Soarta dosarelor depuse la Agentiile Teritoriale - Forum Cetăţenie
Sâmbată, 10-Dec-2016, 1:45 PM
Bine ai venit Oaspete |

Soarta dosarelor depuse la Agentiile Teritoriale - Forum Cetăţenie

[ Mesaje Noi · Membri · Reguli · Caută · RSS ]
Pagina 1 din 11
Forum Cetăţenie » Cetatenie » Agentia de Cetatenie la Iasi, Suceava, Galati, Cluj si Timisoara » Soarta dosarelor depuse la Agentiile Teritoriale
Soarta dosarelor depuse la Agentiile Teritoriale
StanDate: Joi, 15-Iul-2010, 5:53 PM | Message # 1
Major
Grupă: Verificat
Reputaţie: 7
Statut: Offline
In Iulie se implinesc 5 luni de la deschiderea Birourilor teritoriale ale Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie: Iaşi, Timişoara, Galaţi, Suceava şi Cluj-Napoca.
Cei care au depus dosarele la aceste Agentii, are cineva vreo informatie la ce stadiu este dosarul?

dosar depus 24/03/2010 - Iasi
juramant - 14.03.2011

artix2010Date: Joi, 15-Iul-2010, 8:46 PM | Message # 2
Lieutenant
Reputaţie: 0
Data depunerii -18.02.2010
Nr. dosarului 400XXRD
Dosar depus -Iasi.
Aproape 5 luni si nimic...

igrek77Date: Miercuri, 29-Sep-2010, 9:09 AM | Message # 3
Major
Reputaţie: 5
salutare la toti. din luna martie sau scurs mai bine de 5 luni de asteptare si nici un raspuns. ma itreb de ce cei de pe ////// au posibilitatea sa afle despre stadiul dosarelor dar noi cei simpli nu detinem vre-o informatie. apropo taxa este destul de scumpa si fara garantii.

distrophyDate: Miercuri, 29-Sep-2010, 9:30 AM | Message # 4
Major
Reputaţie: 5
Quote (igrek77)
salutare la toti. din luna martie sau scurs mai bine de 5 luni de asteptare si nici un raspuns. ma itreb de ce cei de pe //// au posibilitatea sa afle despre stadiul dosarelor dar noi cei simpli nu detinem vre-o informatie. apropo taxa este destul de scumpa si fara garantii.

he... oamenii de pe //// muncesc, dar tu ce faci? stind si asteptind, n-o sa afli nimic despre soarta dosarului tau. pentru oameni zgarciti si egoisti intotdeauna totul e scump. daca nu esti in stare sa pui capul in miscare, vei fi nevoit sa dai banu. cauta pe acest site, ca doar pentru oameni ca tine a fost creat... este tot de ce ai nevoie ca sa afli macar un rezultat.

StanDate: Vineri, 04-Mar-2011, 3:57 PM | Message # 5
Major
Reputaţie: 7
biggrin Gata !!! au trecut exact 11 luni de la depunere pina la ordin.

dosar depus 24/03/2010 - Iasi
juramant - 14.03.2011

IonDate: Marţi, 08-Noi-2011, 9:32 AM | Message # 6
Lieutenant colonel
Reputaţie: 8
Stan, felicitari biggrin

dosar: 54***
dosar: in Iasi 09.12.2010
ordin: ***/P 31.01.2012
jurămînt: Chisinau 28.02.2012
CN+CNP Chisinau 05.03.2012
CI/BI : Iasi 19.04.2012
Pasaport ... ... încă nu am nevoie de el :-))))

IceHawk75Date: Joi, 08-Dec-2011, 1:28 PM | Message # 7
Lieutenant
Reputaţie: 2
Quote (Stan)
Gata !!! au trecut exact 11 luni de la depunere pina la ordin.

Fugit ireparabile tempus. wink

Mesaj editat de IceHawk75 - Joi, 08-Dec-2011, 1:28 PM

Roxana20Date: Luni, 15-Apr-2013, 10:54 AM | Message # 8
Lieutenant general
Reputaţie: 40
http://www.petitieonline.ro/petitie/19531150/semnaturi 
 Alaturati-va acestei petitii, cu cite o semnatura. Spre binele tuturor!!! 

mirzajee730Date: Joi, 12-Iun-2014, 10:53 AM | Message # 9
Începator
Grupă: User
Reputaţie: 0
I think is just really great yet even the hosts born ate business awfully that he is a little bit a rule forward small business owners who are making date its actually teats your it to actually get themselves out there and when people start taking notice toes homey H those homemade Patriots best as warehouses whose light the last days snake on the market chance they had and we'd get Ripped RX NO2 Blast chocolate cupcakes even know when a change in a study in the morn chocolates the new took a little bit getting used to but those going to locate some think that the day is for those being really tasty artist or what that is any memo cakes and his speech missus Meir steps is not tasty schemes anymore so help lead some small companies start their own being in come up in meant that a mere injury and workers restless out now so I really hope p.m. leaves the door open 10 a.m. and.......
http://rippedrxno2blasts.com/

Forum Cetăţenie » Cetatenie » Agentia de Cetatenie la Iasi, Suceava, Galati, Cluj si Timisoara » Soarta dosarelor depuse la Agentiile Teritoriale
Pagina 1 din 11
Căutare: