Miercuri, 20-Sep-2017, 12:13 PM
Bine ai venit Oaspete |

Pasaport roman pentru minori - Forum Cetăţenie

[ Mesaje Noi · Membri · Reguli · Caută · RSS ]
Pagina 1 din 11
Moderatorul forumului: Igorash 
Forum Cetăţenie » Cetatenie » Obtinere acte identitate » Pasaport roman pentru minori (Acte pentru pasaport roman pentru minor depuse la Balti)
Pasaport roman pentru minori
V-NDate: Miercuri, 28-Dec-2011, 10:04 PM | Message # 1
Începator
Grupă: User
Reputaţie: 0
Statut: Offline
Vreau sa fac pasaport roman pentru copilul meu minor,fiind ca pasaportul precedent a expirat.Avem cu familia domiciliul la Bucuresti.Intrebarea:Pot sa depun actele pentru pasaport la consulat la Balti?De care acte am nevoe?Raspuns trimiteti pe mail nagara.vasilii@mail.ru

bbbbbbbbbbbbbbb

lilianerouDate: Joi, 29-Dec-2011, 11:20 AM | Message # 2
Sergent
Grupă: Verificat
Reputaţie: 4
Statut: Offline
Quote (V-N)
Vreau sa fac pasaport roman pentru copilul meu minor,fiind ca pasaportul precedent a expirat.Avem cu familia domiciliul la Bucuresti.Intrebarea:Pot sa depun actele pentru pasaport la consulat la Balti?De care acte am nevoe?Raspuns trimiteti pe mail nagara.vasilii@mail.ru

bbbbbbbbbbbbbbb

Cel mai sugur ar fi sa te adresezi la Consulat cu un e-mail si ei iti vor raspunde ce acte iti vor trebui pentru perfectarea pasaportului si daca este posibil perfectarea pasaportului la BALTI.

O zi buna.

Aviz: 03.11.2010
Ordin: 150P din 25.03.2011
Juramint: 03.05.2011
Dosare Transcrise: 15.10.2011
Ridicarea Pasaport: 17.01.2012

Forum Cetăţenie » Cetatenie » Obtinere acte identitate » Pasaport roman pentru minori (Acte pentru pasaport roman pentru minor depuse la Balti)
Pagina 1 din 11
Căutare: