Duminică, 23-Iul-2017, 9:48 AM
Bine ai venit Oaspete |

Stare Civila Bucuresti 1 suspendat ? - Forum Cetăţenie

[ Mesaje Noi · Membri · Reguli · Caută · RSS ]
Pagina 1 din 11
Moderatorul forumului: Igorash 
Forum Cetăţenie » Cetatenie » Obtinere acte identitate » Stare Civila Bucuresti 1 suspendat ?
Stare Civila Bucuresti 1 suspendat ?
riguDate: Luni, 21-Mai-2012, 2:30 PM | Message # 1
Lieutenant general
Grupă: Verificat
Reputaţie: 50
Statut: Offline
Am asa info: cineva a sunat la Bucuresti sector 1 sa se programeze, si i-au spus ca au suspendat activitatea, sa revina in 2-3 saptamani...
Cunoaste cineva detalii?

Urmașul Dacilor
Dușmanul birocrației
Mândru de Poporul meu

tatyana_conDate: Luni, 21-Mai-2012, 3:42 PM | Message # 2
Major general
Reputaţie: 37
rigu, cum de o razbatut la ei?! Eu cateva zile sunam intruna si la Averescu si la Pechea, iar in zadar. Si nici la mail-uri nu raspund.

Depus August'10
Ordin Noiembrie'11

riguDate: Luni, 21-Mai-2012, 4:00 PM | Message # 3
Lieutenant general
Quote (tatyana_con)
rigu, cum de o razbatut la ei?! Eu cateva zile sunam intruna si la Averescu si la Pechea, iar in zadar. Si nici la mail-uri nu raspund.

Daca te stradui, razbati la ei. Mie personal mi-a luat doua zile sa reusesc sa vorbesc cu ei la telefon. Am reusit la al 480-ea apel cool

Urmașul Dacilor
Dușmanul birocrației
Mândru de Poporul meu

dreamerDate: Miercuri, 23-Mai-2012, 11:29 AM | Message # 4
Sergent
Reputaţie: 0
Quote (rigu)
Am asa info: cineva a sunat la Bucuresti sector 1 sa se programeze, si i-au spus ca au suspendat activitatea, sa revina in 2-3 saptamani...
Cunoaste cineva detalii?

Sa fie oare problema in sistema lor? Ieri am sunat la consulatul din Chisinau pt a ma programa pt transcrierea CN si mi-au spus sa revin in 2 saptamani.

Nr Dosar:14xxxRD/2011
Data:14.03.2011/Iaşi
Ordin Nr 318/P
Jurământ depus:24.04.2012
CN/CNP: 30.05.2012
Buletin de Identitate: 28.07.2012

riguDate: Miercuri, 23-Mai-2012, 11:37 AM | Message # 5
Lieutenant general
Quote (dreamer)
Sa fie oare problema in sistema lor? Ieri am sunat la consulatul din Chisinau pt a ma programa pt transcrierea CN si mi-au spus sa revin in 2 saptamani.

Am auzit si eu ca isi modifica sistemul informatic sau de comunicare, ceva de genul esta: se lucreaza, si respectiv au stopat activitatea acum

Urmașul Dacilor
Dușmanul birocrației
Mândru de Poporul meu

selimDate: Joi, 24-Mai-2012, 6:36 PM | Message # 6
Începator
Grupă: User
Reputaţie: 0
Am incercat sa ma programez online de pe starecivila1.ro , insa nu primesc pe e-mail confirmarea si data programarii, stie cineva, functioneaza sistemul sau este suspendat ??? stiu pe cineva care i-a venit confirmarea cu programare tocmai pentru martie 2013 (aberant, nu?). A mai reusit sa cineva sa se programeze prin telefon zilele acestea?

riguDate: Joi, 24-Mai-2012, 6:55 PM | Message # 7
Lieutenant general
Quote (selim)
Am incercat sa ma programez online de pe starecivila1.ro , insa nu primesc pe e-mail confirmarea si data programarii, stie cineva, functioneaza sistemul sau este suspendat ??? stiu pe cineva care i-a venit confirmarea cu programare tocmai pentru martie 2013 (aberant, nu?). A mai reusit sa cineva sa se programeze prin telefon zilele acestea?

Functioneaza, si da, intr-adevar ei programeaza deja pentru martie 2013.
Cauta in spam folder din e-mail manager. Ar putea fi acolo mesajul lor.
Daca nu, incearca cu alt mail sa te inregistrezi. Nu stiu din care motiv, dar se intampla la multi din cauza mail-lui sa nu inregistreze

Urmașul Dacilor
Dușmanul birocrației
Mândru de Poporul meu

Forum Cetăţenie » Cetatenie » Obtinere acte identitate » Stare Civila Bucuresti 1 suspendat ?
Pagina 1 din 11
Căutare: