FOITZA PT ELIBERAREA BULETINULUI - Forum Cetăţenie
Sâmbată, 03-Dec-2016, 5:34 AM
Bine ai venit Oaspete |

FOITZA PT ELIBERAREA BULETINULUI - Forum Cetăţenie

[ Mesaje Noi · Membri · Reguli · Caută · RSS ]
Pagina 1 din 11
Moderatorul forumului: Igorash 
Forum Cetăţenie » Cetatenie » Obtinere acte identitate » FOITZA PT ELIBERAREA BULETINULUI
FOITZA PT ELIBERAREA BULETINULUI
papushykkaDate: Miercuri, 06-Noi-2013, 1:36 PM | Message # 1
Începator
Grupă: User
Reputaţie: 0
Statut: Offline
Buna! Zilele acestea am fost la iasi sa imi depun actele pt  buletin,si am pierdut foita care trebuie dupa aceea de dus sa iti elibereze buletinul in baza la foita aceea....ce sa fac...exista o solutie? pute-ti va rog sa ma ajutati..paote cineva sa confruntat ku asa situatii
... astept raspuns

Nigol-NoiDate: Miercuri, 06-Noi-2013, 1:51 PM | Message # 2
Lieutenant general
Grupă: Verificat
Reputaţie: 45
papushykka
Cred ca cel mai corect sa-i suni pe ei sa-i intrebi.
Parerea mea e ca totul se rezolva simplu cind te duci la ei le prezinti actele tale si gata, ca nu foita face omul ci invers *le spui pe lok ca ai pierdut-o*.

mihaela2Date: Miercuri, 06-Noi-2013, 2:02 PM | Message # 3
Major
Reputaţie: 2
papushykka, cind ai depus la buletin si cind trebue sal ridici ma interesaza termenul  cit dureaza la Iasi

Doina171Date: Miercuri, 06-Noi-2013, 3:36 PM | Message # 4
Major general
Reputaţie: 23
mihaela2, salut,cum ai facut luarea in spatiu? unde ai mers,trebuie programare? cat te-a costat si daca a trebuit sa mergi cu proprietarul? si cat trebuie sa astepti buletinul?

mersi!

ciolimamaDate: Miercuri, 06-Noi-2013, 7:27 PM | Message # 5
Colonel
Reputaţie: 21
papushykka, Nu e nici un criminal in faptul ca ai pierdut tichetu. O sa-ti elibereze buletinul si fara ea. Prezinti pasaportul md si spui la ce data ai depus la buletin.

mihaela2, La Iasi buletinul se elibereaza in 30 de zile calendaristice.

Doina171, mihaela2 a depus la buletin nu la Iasi unde este programare on-line iar
pentru a te programa trebuie sa ai CNP.
El a depus intr-o comuna din judetul Iasi din cauza ca CN transcris la Iasi era fara CNP.

Forum Cetăţenie » Cetatenie » Obtinere acte identitate » FOITZA PT ELIBERAREA BULETINULUI
Pagina 1 din 11
Căutare: