copil neinclus in dosar - Forum Cetăţenie
Miercuri, 29-Mar-2017, 2:29 AM
Bine ai venit Oaspete |

copil neinclus in dosar - Forum Cetăţenie

[ Mesaje Noi · Membri · Reguli · Caută · RSS ]
Pagina 1 din 11
Moderatorul forumului: Igorash 
Forum Cetăţenie » Cetatenie » Depunere Juramant » copil neinclus in dosar (posibilitatea includerii copilului in dosar)
copil neinclus in dosar
catanicaDate: Miercuri, 14-Aug-2013, 1:35 PM | Message # 1
Începator
Grupă: User
Reputaţie: 0
Statut: Offline
sotul trebuie sa se programeze pentru depunerea juramintului dar intre timp am nascut un copil cum este posibil ca sa il includa in dosar si daca poate sa obtine si copilul cetatenia alaturi de taica sau ajutati-ma va rog cine cunoaste

valentina2Date: Joi, 15-Aug-2013, 11:26 AM | Message # 2
Colonel
Grupă: Verificat
Reputaţie: 24
Citat (catanica)
sotul trebuie sa se programeze pentru depunerea juramintului dar intre timp am nascut un copil cum este posibil ca sa il includa in dosar si daca poate sa obtine si copilul cetatenia alaturi de taica sau ajutati-ma va rog cine cunoaste
catanica, in situatia data sotul se va programa si va depune juramintul , va perfecta actele sale mai intii adica cert,nastere ; casatorie , pasaport si doar dupa va putea cere perfectarea actelor copilului ,la moment deja este tirziu sa incluzi copilul in dosar deoarece sotul a iesit deja in ordin

catanicaDate: Sâmbată, 17-Aug-2013, 8:46 AM | Message # 3
Începator
Grupă: User
Reputaţie: 0
Citat (valentina2)
in situatia data sotul se va programa si va depune juramintul , va perfecta actele sale mai intii adica cert,nastere ; casatorie , pasaport si doar dupa va putea cere perfectarea actelor copilului ,la moment deja este tirziu sa incluzi copilul in dosar deoarece sotul a iesit deja in ordin
multumesc

Mesaj editat de catanica - Sâmbată, 17-Aug-2013, 8:47 AM

Forum Cetăţenie » Cetatenie » Depunere Juramant » copil neinclus in dosar (posibilitatea includerii copilului in dosar)
Pagina 1 din 11
Căutare: