Miercuri, 20-Sep-2017, 12:03 PM
Bine ai venit Oaspete |

intrebare - Forum Cetăţenie

[ Mesaje Noi · Membri · Reguli · Caută · RSS ]
Pagina 1 din 11
Forum Cetăţenie » Diverse » Trecerea frontierei » intrebare (trecerea frotierei cu un minor)
intrebare
adelinneDate: Miercuri, 17-Oct-2012, 4:47 PM | Message # 1
Începator
Grupă: User
Reputaţie: 0
Statut: Offline
buna ziua, ma intreb daca cineva ma poate ajuta cu o informatie.nefiind casatorita cu tatal fetitei mele si nemaistiind nimic despre el de 3 ani cum as putea proceda sa imi trec fetita frontiera avand in vedere ca nestiind unde este nu pot sa-i cer acord.daca cineva stie va multumesc mult.

adyna

dima_007Date: Joi, 18-Oct-2012, 1:06 PM | Message # 2
Colonel
Grupă: Verificat
Reputaţie: 18
adelinne: Daca fetita poarta numele fostului sot e cam greu, incearca sal dai in judecata si sa il decazi din drepturile parintesti, el neprezentinduse si necontribuind la cresterea fetei nuti va fi tare greu. Daca erai in romania era simplu.

BDumi

adelinneDate: Joi, 18-Oct-2012, 2:20 PM | Message # 3
Începator
multumesc BDumi.nu am fost casatoriti legal,dar a dat numele copilului.fetita o am in romania la mama,dar mi-as dori sa o pot lua cu mine.dar nu stiu de unde sa incep si timpul trece.am incercat sa dau de el ,dar nu vreasa colaboreze si am renuntat.fetita oricum nu o viziteaza si nu se intereseaza de ea.daca spui ca in rom e simplu imi poti spune si cat de simplu?sper sa-mi raspunzi.ms mult.

adyna

Roxana20Date: Joi, 18-Apr-2013, 9:47 PM | Message # 4
Lieutenant general
Grupă: Verificat
Reputaţie: 40
http://www.petitieonline.ro/petitie/19531150/semnaturi        
 Alaturati-va acestei petitii, cu cite o semnatura. Spre binele tuturor!!! 

Micuta05Date: Miercuri, 01-Mar-2017, 11:27 PM | Message # 5
Începator
Bună am si eu o întrebare: sunt un cetățean cu dublă cetățenie, sunt căsătorită de 4 ani, am certificat de căsătorie italian. Acum sunt in Republica Moldova și mi-am transcris certificatul de căsătorie italian în cel moldovenesc. Din lipsă de timp nu am reușit sa îmi fac cert. Dde căsătorie românesc. Menționez ca nu am facut nici o modificsre de nume sau prenume după căsătorie. Întrebarea este. Voi putea traversa frontiera ca cetățean român?

EdwardinobeDate: Duminică, 14-Mai-2017, 3:04 PM | Message # 6
Începator
Fatty BBW Grannies naked 226sec Video

Watch as this pretty Ebony Asian mixed model, gets nude and plays with her pyrex dildos for the VERY first time on video! In five different scenes and clad only in different colored pantyhose you can see as Chocolate Thai stuffs her furry pussy full with a variety of different glass dildos.
Minxxx is all alone in her hotel room. She's anxiously awaiting a gentlemen caller, but doesn't know what to do with herself! She decided to get ready for him by pouring all of that woman into the bathtub and lathering herself up. Next up, she gets out of the tub and goes to the bed to oil herself up. She can't wait any longer!!! She pulls out her pink vibrator and finishes herself off. I'm sure there ...

Forum Cetăţenie » Diverse » Trecerea frontierei » intrebare (trecerea frotierei cu un minor)
Pagina 1 din 11
Căutare: