Menţinerea domiciliului în RM sau stabilirea domicili. în Ro - Forum Cetăţenie
Sâmbată, 10-Dec-2016, 1:42 PM
Bine ai venit Oaspete |

Menţinerea domiciliului în RM sau stabilirea domicili. în Ro - Forum Cetăţenie

[ Mesaje Noi · Membri · Reguli · Caută · RSS ]
Pagina 1 din 11
Forum Cetăţenie » Diverse » Viata peste hotare » Menţinerea domiciliului în RM sau stabilirea domicili. în Ro (Împaraşeşte-ne din experienţa ta! Ce ai ales tu?)
Menţinerea domiciliului în RM sau stabilirea domicili. în Ro
AlexandruChisinauDate: Marţi, 20-Aug-2013, 10:48 AM | Message # 1
Începator
Grupă: User
Reputaţie: 0
Statut: Offline
Vă salut!
Doresc să aflăm cu toţii părerea ta, ce ai alege dacă ai avea posibilitatea: menţinerea domiciliului în RM sau stabilirea domiciliului în Ro? Sau ce ai ales deja şi de ce?
Eu am ocazie unică să mă stabilesc cu traiul peste Prut în urma procurări unei căsuţe bătrâneşti (în sat) şi în urma redobândirii cetăţeniei Ro dar nu ştiu ce să fac. Ajutaţi-mi vă rog să me decid!

Mulţumesc anticipat

Sănătate!

andrewluca86Date: Joi, 15-Mai-2014, 11:25 AM | Message # 2
Începator
Grupă: User
Reputaţie: 0
Statut: Offline
you can dote same project to support your mergers and acquisitions or your real time creation lot reflected okay to answer the question for testate think Staten another question that came in was how do you measure the quality %uh natural phytoceramides my company's data and make it believable to this sea level so another good question how do you measure the integrity well again looking against standard looking against conformity have the data to those standards looking against number of duplicates uniqueness that the data up consistency of the format and also as mentioned completeness the record it doesn't do you any good if you've got a tax ID that's filled in with 9999 X or Delhi Gate so....
http://naturalphytoceramidesfacts.com/

Forum Cetăţenie » Diverse » Viata peste hotare » Menţinerea domiciliului în RM sau stabilirea domicili. în Ro (Împaraşeşte-ne din experienţa ta! Ce ai ales tu?)
Pagina 1 din 11
Căutare: